ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Faza I Imprimare Email
Echipe Arbitri

1.AS LIMBENII LIMBA - CS CUPRIROM ABRUD

Data: 25.08.2019

Ora: 11:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Crișan Paula (Alba Iulia)

As2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

 

Secr: Drămuș Vasile (Alba Iulia)

2.AS PĂNADE - AS VIITORUL BIIA

Data: 25.08.2019

Ora: 11:00

Teren: Pănade

Localitate: Pănade

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

 

Secr: Cisteian Iosif (Blaj)

3.AFC LOPADEA NOUĂ - AS ȘOIMII CIUMBRUD

Data: 25.08.2019

Ora: 13:00

Teren: Lopadea Nouă

Localitate: Lopadea Nouă

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Ciubucă Tudor (Aiud)

As2: Vitez Lucian (Aiud)

 

Secr: Lazăr Aurel (Teiuș)

4.ACS CRĂCIUNEL - AS DACIA MIHALȚ

Nu se dispută

Neprogramare oaspeți

Teren: 

Localitate:

A:

As1:

As2:

 

Secr:

5.CS GLORIA CRICĂU - CS VOINȚA TEIUȘ

Data: 25.08.2019

Ora: 18:00

Teren: Cricău

Localitate: Cricău

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Iosa Ariana  (Alba Iulia)

 

Secr: Ilie Ioan (Aiud)

6.AFC VIITORUL RĂHĂU - AS HIDROMECANICA ȘUGAG

Data: 25.08.2019

Ora: 18:00

Teren: Răhău

Localitate: Răhău

A: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

 

Secr: Rojneai Alexandru (Alba Iulia)

7.CS PROGRESUL FĂRĂU - ACS BĂGĂU

Data: 25.08.2019

Ora: 18:00

Teren: Fărău

Localitate: Fărău

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Costin Radu (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

 

Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

8.AS EURO ȘPRING - AS INTER CIUGUD

Data: 25.08.2019

Ora: 18:00

Teren: Șpring

Localitate: Șpring

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Codrea Viorel (Cugir)

As2: Codrea Emanuel (Cugir)

 

Secr: Chirilă Cosmin (Alba Iulia)

9.AS SPORUL LIVEZILE - AS MUREȘUL GÂMBAȘ

Data: 25.08.2019

Ora: 18:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Dan Horea (Aiud)

As2: Sîrbu Andrei (Aiud)

 

Secr: Baidoc Horațiu (Aiud)

10.AS VOINȚA BELDIU - CS RAPID CFR TEIUȘ

Data: 25.08.2019

Ora: 18:00

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

As2: Vâjdea George (Cugir)

 

Secr: Neagu Lucian (Teiuș)

11.CS SPICUL BUCERDEA - AS TÂRNAVELE TIUR

Data: 25.08.2019

Ora: 18:00

Teren: Bucerdea

Localitate: Bucerdea

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Păiuși Tudor (Aiud)

 

Secr: Mărginean Filon (Aiud)

12.AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ - AS TINERETUL ȘONA

Data: 25.08.2019

Ora: 18:00

Teren: Valea Lungă

Lcoalitate: Valea Lungă

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

 

Secr: Neagu Marcel (Teiuș)