ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 9 Imprimare Email
Echipe Arbitri Nota

1.CS OLIMPIA AIUD - CS OCNA MUREȘ

Data: 21.10.2017

Ora: 11:00

Teren: Aiudelul

Localitate: Aiud

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Man Cristian (Alba Iulia)

As2: Uleșan Robert (Alba Iulia)

 

Obs: Lazăr Aurel (Teiuș)

8,3

8,4

8,4

 

 

2.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - AS ENERGIA SĂSCIORI

Data: 22.10.2017

Ora: 14:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului 

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

As1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As2: Doncuț Radu (Alba Iulia)

 

Obs: Paul Ioan (Ocna Mureș)

8,4

8,5

8,4

 

 

3.AFC SPORTUL PETREȘTI - AS EURO ȘPRING

Data: 22.10.2017

Ora: 15:00

Teren: Petrești

Localitate: Petrești

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Stan Mihai (Alba Iulia)

 

Obs: Dărămuș Vasile (Alba Iulia)

8,4

8,4

8,3

 

 

4.ACS VIITORUL SPICUL DAIA ROMÂNĂ - CS CIL BLAJ

Data: 22.10.2017

Ora: 16:00

Teren: Daia Română

Localitate: Daia Română

A: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia)

As1: Nistor Daniel (Zlatna)

As2: Copândean Andrei (Războieni)

 

Obs: Neagu Lucian (Teiuș)

8,4

8,4

8,4

 

 

5.AS VOINȚA STREMȚ - CS RAPID CFR TEIUȘ

Data: 22.10.2017

Ora: 16:00

Teren: Stremț

Localitate: Stremț

A: Popa Sergiu (Aiud)

As1: Sârbu Aurelian (Aiud)

As2: Mulea Rareș (Aiud)

 

Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia)

8,4

8,5

8,4

 

 

6.CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ - AFC TRANSALPINA ȘUGAG

Data: 22.10.2017

Ora: 16:00

Teren: Baia de Arieș

Localitate: Baia de Arieș

A: Boldea Ioan (Aiud)

As1: Dan Horea (Aiud)

As2: Popa Alin (Beldiu)

 

Obs: Baidoc Horațiu (Aiud)

8,3

8,4

8,3

 

 

7.AS VIITORUL SÂNTIMBRU - CS CUPRIROM ABRUD 

Data: 22.10.2017

Ora: 16:00

Teren: Galtiu

Localitate: Galtiu

A: Maier Lucian (Ocna Mureș)

As1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

As2: Koncz Cristian (Ocna Mureș)

 

Obs: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

8,4

8,4

8,4

 

 

8.CS ZLATNA - AFC METALU AIUD

Data: 22.10.2017

Ora: 18:00

Teren: Zlatna 

Localitate: Zlatna

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As2: Crișan Paula (Alba Iulia)

 

Obs: Lupean Ioan (Teiuș)

8,5

8,5

8,4