ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 1 Imprimare Email

Seria I

Echipe Arbitri

1.CS CUPRIROM ABRUD - CS GLORIA CRICĂU

Data: 31.08.2019

Ora: 18:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Iviniș Darius (Zlatna)

As1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

 

Secr: Ocnean Traian (Aiud)

2.AS SPORTUL LIVEZILE - CS OCNA MUREȘ II

Data: 01.09.2019

Ora: 15:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Tătar Horea (Aiud)

As2: Greța Claudius (Aiud)

 

Secr: Ocnean Traian (Aiud)

3.AS LIMBENII LIMBA - ACS BĂGĂU

Data: 01.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Costin Radu (Ocna Mureș)

As2: Bedelean Alexandru (Aiud)

 

Secr: Rojneai Alexandru (Alba Iulia)

4.CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ - CS FC LOPADEA NOUĂ

Data: 01.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Baia de Arieș

Localitate: Baia de Arieș

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

As2: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

 

Secr: Iancu Constantin (Zlatna)

5.AS ȘOIMII CIUMBRUD - ACS PROGRESUL FĂRĂU

Data: 01.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Ciumbrud

Localitate: Ciumbrud

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Șteau Julia (Teiuș)

As2: Barb Ioan (Aiud)

 

Secr: Ilie Ioan (Aiud)

6.AS MUREȘUL GÂMBAȘ - ACS INDUSTRIA GALDA II 

Data: 01.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Gâmbaș

Localitate: Gâmbaș

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Spătăcean Darius (Blaj)

 

Secr: Mărginean Marius (Blaj)


Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.AFC VIITORUL RĂHĂU - AS PĂNADE

Data: 01.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Răhău

Localitate: Răhău

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Mîșcă Andrei (Teiuș)

 

Secr: Voicu Jenel (Cugir)

2.AS HIDROMECANICA ȘUGAG - AS VOINȚA BELDIU

Data: 01.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Șugag

Localitate: Șugag

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

As2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

 

Secr: Danciu Dorin (Alba Iulia)

3.ACS CRĂCIUNEL - AS EURO ȘPRING

Data: 01.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu  (Alba Iulia)

As2: Dan Horea (Aiud)

 

Secr: Baidoc Horațiu (Aiud)

4.AS TÂRNAVELE TIUR - AS VIITORUL BIIA

Data: 01.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

As1: Popa Andreea (Alba Iulia)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

 

Secr: Lupean Ioan (Teiuș)

5.CS SPICUL BUCERDEA - CS VOINȚA TEIUȘ

Data: 01.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Bucerdea

Localitate: Bucerdea

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Voicu Răzvan (Cugir)

As2: Brânde Florin (Cugir)

 

Secr: Cisteian Iosif (Blaj)

6.AS TINERETUL ȘONA - AS INTER CIUGUD 

Data: 01.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Șona

Localitate: Șona

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Mîșcă Andrei (Teiuș)

 

Secr: Bulugea Radu (Valea Lungă)