ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 2 Imprimare Email

 

Seria I

Echipe Arbitri

1.CS INDUSTRIA GALDA II - CS RAPID CFR TEIUȘ

Data: 08.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

As2: Costin Radu (Ocna Mureș)

 

Secr: Iancu Constantin (Zlatna)

2.CS FC LOPADEA NOUĂ -  CS CUPRIROM ABRUD

Data: 08.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Lopadea Nouă 

Localitate: Lopadea Nouă

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Dan Horea (Aiud)

As2: Greța Claudius (Aiud)

 

Secr: Costea Dan (Vințu de Jos)

3.CS OCNA MUREȘ II - AS ȘOIMII CIUMBRUD

Data: 08.09.2019

Ora: 14:00

Teren: Războieni

Localitate: Războieni

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

 

Secr: Ocnean Traian (Aiud)

4.ACS PROGRESUL FĂRĂU - AS LIMBENII LIMBA

Data: 08.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Fărău

Localitate: Fărău

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

 

Secr: Costea Dan (Vințu de Jos)

5.ACS BĂGĂU - AS MUREȘUL GÂMBAȘ

Data: 08.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Stan Mihai (Alba Iulia)

As2: Mâșcă Andrei (Teiuș)

 

Secr: Lazăr Aurel (Teiuș)

6.CS GLORIA CRICĂU - AS SPORTUL LIVEZILE

Data: 08.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Cricău

Localitate: Cricău

A: Tătar Antoniu (Aiud)

As1: Voicu Răzvan (Cugir)

As2: Brânde Florin (Cugir)

 

Secr: Neagu Marcel (Teiuș)


Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.AS VIITORUL BIIA - ACS CRĂCIUNEL

Data: 07.09.2019 (Sâmbătă)

Ora: 15:00

Teren: Biia

Localitate: Biia

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Răcuci Claudiu (Blaj)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

 

Secr: Lupean Ioan (Teiuș)

2.AS VOINȚA BELDIU - CS SPICUL BUCERDEA

Data: 08.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Beldiu 

Localitate: Beldiu 

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Spătăcean Darius (Blaj)

As2: Bedelean Alexandru (Aiud)

 

Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia)

3.AS EURO ȘPRING - AS HIDROMECANICA ȘUGAG

Data: 08.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Șpring

Localitate: Șpring

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Iosa Ariana (Alba Iulia)

 

Secr: Chirilă Cosmin (Alba Iulia)

4.AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ - AS TINERETUL ȘONA

Data: 08.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Valea Lungă

Localitate: Valea Lungă

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Crăciun Adrian (Alba Iulia)

 

Secr: Vezan Ilie (Blaj)

5.CS VOINȚA TEIUȘ - AFC VIITORUL RĂHĂU

Data: 08.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Păiuși Tudor (Aiud)

 

Secr: Bulugea Radu (Blaj)

6.AS INTER CIUGUD - AS TÂRNAVELE TIUR

Data: 08.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Popa Dan (Teiuș)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

 

Secr: Voicu Jenel (Cugir)