ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 6 Imprimare Email

Seria 1

Echipe Arbitri

1.CS RAPID CFR TEIUȘ - CS CUPRIROM ABRUD

Data: 12.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Galtiu

Localitate: Galtiu

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

As2: Vitez Lucian (Aiud)

 

Secr: Iancu Constantin (Zlatna)

2.CS FC LOPADEA NOUĂ - ACS PROGRESUL FĂRĂU

Data: 13.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Lopadea Nouă

Localitate: Lopadea Nouă

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

 

Secr: Baidoc Horațiu (Aiud)

3.ACS INDUSTRIA GALDA II - AS ȘOIMII CIUMBRUD

Data: 13.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Răcuci Claudiu (Blaj)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

 

Secr: Ilie Ion (Aiud)

4.ACS BĂGĂU - CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ

Data: 13.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

A: Nicola Andrei 2(Alba Iulia)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

As2: Șerdean Florin (Alba Iulia)

 

Secr: Voicu Jenel (Cugir)

5.AS MUREȘUL GÂMBAȘ - AS SPORTUL LIVEZILE 

Data: 13.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Gâmbaș

Localitate: Gâmbaș

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Sîrbu Aurelian (Aiud)

As2: Bedelean Alexandru (Aiud)

 

Secr: Mărginean Filon (Aiud)

6.CS GLORIA CRICĂU - CS OCNA MUREȘ II

Data: 13.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Cricău

Localitate: Cricău

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Brînde Florin (Cugir)

 

Secr: Roșu Ioan (Alba Iulia)


Seria 2

Echipe Arbitri

1.AS INTER CIUGUD - AFC VIITORUL RĂHĂU

Data: 12.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Spătăcean Darius (Blaj)

As2: Popa Dan (Teiuș)

 

Secr: Vezan Ilie (Blaj)

2.AS VOINȚA BELDIU - CS VOINȚA TEIUȘ

Data: 13.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Uleșan Robert( Alba Iulia)

As1: Dan Horea (Aiud)

As2: Sîrbu Andrei (Aiud)

 

Secr: Costea Dan (Vințu de Jos)

3.AS TINERETUL ȘONA - CS SPICUL BUCERDEA

Data: 13.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Șona

Localitate: Șona

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Mîșcă Andrei (Teiuș)

 

Secr: Lazăr Aurel (Teiuș)

4.AS TÂRNAVELE TIUR - AS HIDROMECANICA ȘUGAG

Data: 13.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Crăciun Adrian (Alba Iulia)

 

Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia)

5.AS EURO ȘPRING - AS PĂNADE

Data: 13.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Șpring

Localitate: Șpring

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

As2: Iosa Ariana (Alba Iulia)

 

Secr: Rojneai Alexandru (Alba Iulia)

6.AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ - ACS CRĂCIUNEL

Data: 13.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Valea Lungă

Localitaet: Valea Lungă

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Tătar Antoniu (Alba Iulia)

As2: Greța Claudius (Aiud)

 

Secr: Cisteian Iosif (Blaj)