ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 9 Imprimare Email

Seria 1

Echipe Arbitri

1.AS LIMBENII LIMBA - CS RAPID CFR TEIUȘ

Data: 03.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)

 

Secr: Costea Dan (Vințu de Jos)

2.CS OCNA MUREȘ II - ACS INDUSTRIA GALDA II

Data: 03.11.2019

Ora: 14:00

Teren: Războieni

Localitate: Războieni

A: Iviniș Darius (Alba Iulia)

As1: Șerdean Florin (Alba Iulia)

As2: Popa Adrian (Alba Iulia)

 

Secr: Neagu Marcel (Teiuș)

3.AS SPORTUL LIVEZILE - CS CUPRIROM ABRUD

Data: 03.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

 

Secr: Baidoc Horațiu (Aiud)

4.ACS PROGRESUL FĂRĂU - AS MUREȘUL GÂMBAȘ

Data: 03.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Fărău

Localitate: Fărău

A: Maier Lucian (Ocna Mureș)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

 

Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

5.AS ȘOIMII CIUMBRUD - CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ

Data: 03.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Ciumbrud 

Localitate: Ciumbrud

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

As2: Păiuși Tudor (Aiud)

 

Secr: Lazăr Aurel (Teiuș)

6.ACS BĂGĂU - CS FC LOPADEA NOUĂ

Data: 03.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Uleșan Robert (Alba Iulia)

 

Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia)


Seria 2

Echipe Arbitri

1.AS VOINȚA BELDIU - AS VIITORUL BIIA

Data: 03.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Popa Andreea (Alba Iulia)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

 

Secr: Ilie Ion (Aiud)

2.AFC VIITORUL RĂHĂU - ACS CRĂCIUNEL

Data: 03.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Răhău

Localitate: Răhău

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

As2: Vâjdea George (Cugir)

 

Secr: Voicu Jenel (Cugir)

3.CS SPICUL BUCERDEA - AS HIDROMECANICA ȘUGAG

Data: 03.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Bucerdea

Localitate: Bucerdea

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

 

Secr: Mărginean Marius (Blaj)

4.CS VOINȚA TEIUȘ  - AS INTER CIUGUD

Data: 03.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

As1: Brânde Florin (Cugir)

As2: Voicu Răzvan (Cugir)

 

Secr: Chirilă Cosmin (Alba Iulia)

5.AS PĂNADE - AS TINERETUL ȘONA

Data: 03.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Pănade 

Localitate: Pănade

A: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia)

As1: Sârbu Aurelian (Aiud)

As2: Sârbu Andrei (Aiud)

 

Secr: Bulugea Radu (Blaj)

6.AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ - AS EURO ȘPRING

Data: 03.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Valea Lungă

Localitate: Valea Lungă

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Mâșcă Andrei (Teiuș)

 

Secr: Lupean Ioan (Teiuș)