ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 10 Imprimare Email

Seria 1

Echipe Arbitri

1.AS SPORTUL LIVEZILE - ACS BĂGĂU

Data: 09.11.2019

Ora: 12:30

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

 

Secr: Dărămuș Vasile (Alba Iulia)

2.CS RAPID CFR TEIUȘ - ACS PROGRESUL FĂRĂU

Data: 09.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Hurghiș Răzvan (Aiud)

As1: Brânde Florin (Cugir)

As2: Codrea Maria (Cugir)

 

Secr: Voicu Jenel (Cugir)

3.ACS INDUSTRIA GALDA II - CS GLORIA CRICĂU 

Data: 09.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

 

Secr: Costea Dan (Vințu de Jos

4.CS CUPRIROM ABRUD - AS ȘOIMII CIUMBRUD

Data: 09.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

As1: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

As2: Șerdean Florin (Alba Iulia)

 

Secr: Chirilă Cosmin (Alba Iulia)

5.CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ - AS LIMBENII LIMBA

Data: 10.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Baia de Arieș 

Localitate: Baia de Arieș

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Spătăcean Darius (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

 

Secr: Bulugea Radu (Blaj)

6.AS MUREȘUL GÂMBAȘ - CS OCNA MUREȘ II 

Data: 10.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Gâmbaș

Localitate: Gâmbaș

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Bedelean Alexandru (Alba Iulia)

As2: Șerdean Florin (Alba Iulia)

 

Secr: Roșu Ioan (Alba Iulia)


Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.AS INTER CIUGUD - AS VOINȚA BELDIU

Data: 09.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Maier Lucian (Ocna Mureș)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

 

Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia)

2.AS HIDROMECANICA ȘUGAG - AFC VIITORUL RĂHĂU

Data: 10.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Șugag 

Localitate: Șugag

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Voicu Răzvan (Cugir)

As2: Vâjdea George (Cugir)

 

Secr: Dărămuș Vasile (Alba Iulia)

3.AS VIITORUL BIIA - AS EURO ȘPRING

Data: 10.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Biia

Localitate: Biia

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Sârbu Aurelian (Aiud)

As2: Ciubucă Tudor (Aiud)

 

Secr: Vezan Ilie (Blaj)

4.CS SPICUL BUCERDEA - AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ

Data: 10.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Bucerdea

Localitate: Bucerdea

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Șteau Julia (Teiuș)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)

 

Secr: Ocnean Traian (Aiud)

5.AS TINERETUL ȘONA - CS VOINȚA TEIUȘ

Data: 10.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Șona

Localitate: Șona

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

As2: Popa Adrian (Alba Iulia)

 

Secr: Cisteian Iosif (Blaj)

6.AS TÂRNAVELE TIUR - AS PĂNADE

Data: 10.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As1: Crișan Paula (Alba Iulia)

As2: Popa Dan (Teiuș)

 

Secr: Rojneai Alexandru(Alba Iulia)