ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 11 Imprimare Email

Seria 1

Echipe Arbitri

1.CS FC LOPADEA NOUĂ - ACS INDUSTRIA GALDA II

Data: 17.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Lopadea Nouă

Localitate: Lopadea Nouă

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Mâșcă Andrei (Teiuș)

 

Secr: Neagu Marcel (Teiuș)

2.AS LIMBENII LIMBA - CS CUPRIROM ABRUD

Data: 17.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Voicu Răzvan (Cugir)

As2: Brînde Florin (Cugir)

 

Secr: Roșu Ioan (Alba Iulia)

3.CS OCNA MUREȘ II - CS RAPID CFR TEIUȘ

Data: 17.11.2019

Ora: 14:00

Teren: Războieni

Localitate: Războieni

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Șerdean Florin (Alba Iulia)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

 

Secr: Ilie Ion (Aiud)

4.ACS PROGRESUL FĂRĂU - CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ

Data: 17.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Fărău

Localitate: Fărău

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

As2: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

 

Secr: Lupean Ioan (Teiuș)

5.CS GLORIA CRICĂU - AS MUREȘUL GÂMBAȘ

Data: 17.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Cricău

Localitate: Cricău

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

As2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

 

Secr: Dărămuș Vasile (Alba Iulia)

6.AS ȘOIMII CIUMBRUD - AS SPORTUL LIVEZILE 

Data: 17.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Ciumbrud

Localitate: Ciumbrud

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Sârbu Aurelian (Aiud)

As2: Sârbu Andrei (Aiud)

 

Secr: Danciu Dorin (Alba Iulia)


Seria 2

Echipe Arbitri

1.AFC VIITORUL RĂHĂU - CS SPICUL BUCERDEA

Data: 17.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Răhău

Localitate: Răhău

A: Iviniș Darius (Alba Iulia)

As1: Jid Georgiana (Alba Iulia)

As2: Crăciun Adrian (Alba Iulia)

 

Secr: Iancu Constantin (Zlatna)

2.AS VOINȚA BELDIU - AS TINERETUL ȘONA

Data: 17.11.2019

Ora: 13:00

Teren: Beldiu 

Localitate: Beldiu 

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

 

Secr: Neagu Lucian (Teiuș)

3.CS VOINȚA TEIUȘ - AS TÂRNAVELE TIUR 

Data: 17.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Boldea Ioan (Aiud)

As1: Păiuși Tudor (Aiud)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

 

Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

4.AS PĂNADE - ACS CRĂCIUNEL

Data: 17.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Pănade

Localitate: Pănade

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

As2: Angeru Adrian (Alba Iulia)

 

Secr: Marginean Marius (Blaj)

5.AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ - AS VIITORUL BIIA

Data: 17.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Valea Lungă

Localitate: Valea Lungă

A: Marginean Marius (Blaj)

As1: Racuci Claudiu (Blaj)

As2: Spătăcean Darius (Blaj)

 

Secr: Vezan Ilie (Blaj)

6.AS EURO ȘPRING - AS INTER CIUGUD

Data: 17.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Șpring

Localitate: Șpring

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Popa Adrian (Alba Iulia)

As2: Vâjdea George (Cugir)

 

Secr: Voicu Jenel (Cugir)