ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 12 Imprimare Email

Seria I

Echipe Arbitri

1.CS CUPRIROM ABRUD - ACS PROGRESUL FĂRĂU

Data: NU SE DISPUTĂ

Ora:

Teren: 

Localitate:

A:

As1:

As2:

 

Secr:

2.CS RAPID CFR TEIUȘ - CS GLORIA CRICĂU

Data: 23.11.2019

Ora: 14:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Hurghiș Răzvan (Aiud)

As1: Costin Radu (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

 

Secr: Iancu Constantin (Zlatna)

3.AS MUREȘUL GÂMBAȘ - CS FC LOPADEA NOUĂ

Data: 24.11.2019

Ora: 14:00

Teren: Gâmbaș

Localitate: Gâmbaș

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Greța Claudius (Aiud)

 

Secr: Lazăr Aurel (Teiuș)

4.AS SPORTUL LIVEZILE - AS LIMBENII LIMBA

Data: 24.11.2019

Ora: 14:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

As2: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

 

Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

5.AS ȘOIMII CIUMBRUD - ACS BĂGĂU

Data: 24.11.2019

Ora: 14:00

Teren: Ciumbrud

Localitate: Ciumbrud

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Mâșcă Andrei (Teiuș)

 

Secr: Cisteian Iosif (Blaj)

6.CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ - CS OCNA MUREȘ II

Data: 24.11.2019

Ora: 14:00

Teren: Baia de Arieș

Localitate: Baia de Arieș

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Păiuși Tudor (Aiud)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

 

Secr: Lupean Ioan (Teiuș)


Seria 2

Echipe Arbitri

1.AS INTER CIUGUD - AS VIITORUL BIIA

Data: 23.11.2019

Ora: 14:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Iviniș Darius (Alba Iulia)

As1: Popa Adrian (Alba Iulia)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

 

Secr: Lupean Ioan (Teiuș)

2.ACS CRĂCIUNEL - CS VOINȚA TEIUȘ

Data: 24.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Răcuci Claudiu (Blaj)

 

Secr: Vezan Ilie (Blaj)

3.AFC VIITORUL RĂHĂU - AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ

Data: 24.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Răhău

Localitate: Răhău

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Brânde Florin (Cugir)

As2: Vâjdea George (Cugir)

 

Secr: Voicu Jenel (Cugir)

4.AS HIDROMECANICA ȘUGAG - AS PĂNADE

Data: 24.11.2019

Ora: 14:00

Teren: Șugag 

Localitate: Șugag

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Iosa Ariana (Alba Iulia)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)

 

Secr: Roșu Ioan (Alba Iulia)

5.AS TINERETUL ȘONA - AS EURO ȘPRING

Data: 24.11.2019

Ora: 14:00

Teren: Șona

Localitate: Șona

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Spătăcean Darius (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

 

Secr: Mărginean Marius (Blaj)

6.AS TÂRNAVELE TIUR - AS VOINȚA BELDIU

Data: 24.11.2019

Ora: 14:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Nicola Andrei-Viorel (Alba Iulia)

As1: Voicu Răzvan (Cugir)

As2: Angeru Adrian (Alba Iulia)

 

Secr: Ilie Ioan (Aiud)