ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 13 Imprimare Email

Seria 1

Echipe Arbitri

1.ACS BĂGĂU - ACS INDUSTRIA GALDA II

Data: 30.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

 

Secr: Lazăr Aurel (Teiuș)

2.AS LIMBENII LIMBA - AS ȘOIMII CIUMBRUD

Data: 30.11.2019

Ora: 14:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Șerdean Florin (Alba Iulia)

 

Secr: Voicu Jenel (Cugir)

3.CS GLORIA CRICĂU - CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ

Data: 30.11.2019

Ora: 14:00

Teren: Cricău

Localitate: Cricău

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Tătar Horea (Aiud)

As2: Păiuși Tudor (Aiud)

 

Secr: Iancu Constantin (Zlatna)

4.CS FC LOPADEA NOUĂ - CS RAPID CFR TEIUȘ

Data: 01.12.2019

Ora: 14:00

Teren: Lopadea Nouă

Localitate: Lopadea Nouă

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Popa Adrian (Alba Iulia)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

 

Secr: Ilie Ion (Aiud)

5.CS OCNA MUREȘ II - CS CUPRIROM ABRUD

Data: NU SE DISPUTĂ

Ora:

Teren: 

Localitate: 

A:

As1:

As2:

 

Secr:

6.ACS PROGRESUL FĂRĂU - AS SPORTUL LIVEZILE

Data: 01.12.2019

Ora: 11:00

Teren: Fărău

Localitate: Fărău

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Dan Horea (Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

 

Secr: Neagu Marcel (Teiuș)


Seria 2

Echipe Arbitri

1.AS EURO ȘPRING - AS TÂRNAVELE TIUR

Data: 30.11.2019

Ora: 13:00

Teren: Șpring

Localitate: Șpring

A: Balea Horatiu (Alba Iulia)

As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)

 

Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia)

2.AS VOINȚA BELDIU - ACS CRĂCIUNEL

Data: 01.12.2019

Ora: 11:00

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Voicu Răzvan (Cugir)

As2: Brânde Florin (Cugir)

 

Secr: Roșu Ioan (Alba Iulia)

3.AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ - AS INTER CIUGUD

Data: 01.12.2019

Ora: 11:00

Teren: Valea Lungă

Localitate: Valea Lungă

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Popa Dan (Teiuș)

As2: Muntean Raul (Blaj)

 

Secr: Mărginean Marius (Blaj)

4.CS VOINȚA TEIUȘ - AS HIDROMECANICA ȘUGAG

Data: 01.12.2019

Ora: 13:00

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

As2: Vâjdea George (Cugir)

 

Secr: Danciu Dorin (Alba Iulia)

5.AS VIITORUL BIIA - AS TINERETUL ȘONA

Data: 01.12.2019

Ora: 11:00

Teren: Biia

Localitate: Biia

A: Nicola Andrei-Viorel (Alba Iulia)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

As2: Nistor Daniel (Zlatna)

 

Secr: Cisteian Iosif (Blaj)

6.AS PĂNADE - CS SPICUL BUCERDEA 

Data: 01.12.2019

Ora: 11:00

Teren: Pănade

Localitate: Pănade

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Angeru Adrian (Alba Iulia)

 

Secr: Lupean Ioan (Teiuș)