ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 14 Imprimare Email

Seria 1

Echipe Arbitri

1.CS FC LOPADEA NOUĂ - CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ

Data: 08.03.2020

Ora: 11:00

Teren: Lopadea Nouă

Localitate: Lopadea Nouă

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Popa Adrian (Alba Iulia)

 

Secr: Ilie Ioan (Aiud)

2.ACS INDUSTRIA GALDA II - AS MUREȘUL GÂMBAȘ

Data: 08.03.2020

Ora: 11:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Țîra Mihai (Alba Iulia)

As1: Ciubucă Tudor (Aiud)

As2: Sima Dragoș (Aiud)

 

Secr: Neagu Marcel (Teiuș)

3.CS GLORIA CRICĂU - CS CUPRIROM ABRUD

Data: 08.03.2020

Ora: 16:00

Teren: Cricău

Localitate: Cricău

A: Nicola Andrei-Viorel (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

 

Secr: Lupean Ioan (Alba Iulia)

4.ACS BĂGĂU - AS LIMBENII LIMBA

Data: 08.03.2020

Ora: 16:00

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

As2: Mâșcă Andrei (Teiuș)

 

Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

5.ACS PROGRESUL FĂRĂU - AS ȘOIMII CIMBRUD

Data: 08.03.2020

Ora: 16:00

Teren: Fărău

Localitate: Fărău

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

 

Secr: Mărginean Marius (Blaj)

6.CS OCNA MUREȘ II - AS SPORTUL LIVEZILE

Data: 08.03.2020

Ora: 16:00

Teren: Războieni

Localitate: Războieni

A: Nagy Andrei (Turda)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Popa Adrian (Alba Iulia)

 

Secr: Baidoc Horațiu (Aiud)

 

Seria 2

Echipe Arbitri

1.AS INTER CIUGUD - AS TINERETUL ȘONA

Data: 07.03.2020

Ora: 16:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Nicola Andrei-Viorel (Alba Iulia)

As1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As2: Popa Dan (Teiuș)

 

Secr: Voicu Jenel (Cugir)

2.AS VOINȚA BELDIU - AS HIDROMECANICA ȘUGAG

Data: 08.03.2020

Ora: 11:00

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Nistor Daniel (Zlatna)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

 

Secr: Roșu Ioan (Alba Iulia)

3.AS EURO ȘPRING - ACS CRĂCIUNEL

Data: 08.03.2020

Ora: 14:00

Teren: Șpring

Localitate: Șpring

A: Popa Daniel (Aiud)

As1: Brânde Florin (Cugir)

As2: Matei Răzvan (Alba Iulia)

 

Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia)

4.CS VOINȚA TEIUȘ - CS SPICUL BUCERDEA 

Data: 08.03.2020

Ora: 16:00

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

As1: Angeru Adrian (Alba Iulia)

As2: Popa Alicia (Alba Iulia)

 

Secr: Danciu Dorin (Alba Iulia)

5.AS VIITORUL BIIA - AS TÂRNAVELE TIUR

Data: 08.03.2020

Ora: 16:00

Teren: Biia

Localitate: Biia

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Răcuci Claudiu (Blaj)

As2: Luncean Andrei (Blaj)

 

Secr: Cisteian Iosif (Blaj)