Etapa 1 2022-09-02 17:30 PM |
ACS Spicul Daia Română | 0 : 1 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 1 2022-09-03 17:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 4 : 3 | CS Inter Unirea |
Etapa 1 2022-09-03 17:00 PM |
CS Zlatna | 3 : 2 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 1 2022-09-03 17:00 PM |
CS Cuprirom Abrud | 3 : 2 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 1 2022-09-03 17:00 PM |
ACS Industria Galda | 2 : 0 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 1 2022-09-04 17:00 PM |
CS CIL Blaj | 5 : 3 | CSC Voința Stremț |
Etapa 1 2022-09-04 17:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 2 : 0 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 2 2022-09-10 11:00 AM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 3 : 0 | CS Cuprirom Abrud |
Etapa 2 2022-09-10 17:00 PM |
CSC Voința Stremț | 3 : 5 | CS Zlatna |
Etapa 2 2022-09-11 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 3 : 1 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 2 2022-09-11 17:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 0 : 2 | ACS Industria Galda |
Etapa 2 2022-09-11 17:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 1 : 1 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 2 2022-09-11 17:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 1 : 2 | CS CIL Blaj |
Etapa 2 2022-09-11 17:00 PM |
CS Inter Unirea | 5 : 2 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 3 2022-09-16 17:00 PM |
ACS Industria Galda | 7 : 0 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 3 2022-09-16 19:00 PM |
CS Zlatna | 3 : 2 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 3 2022-09-17 17:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 4 : 3 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 3 2022-09-17 17:00 PM |
CS Cuprirom Abrud | 2 : 2 | CS Inter Unirea |
Etapa 3 2022-09-18 17:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 0 : 6 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 3 2022-09-18 17:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 1 : 1 | CSC Voința Stremț |
Etapa 3 2022-09-18 17:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 4 : 3 | CS CIL Blaj |
Etapa 4 2022-09-24 11:00 AM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 1 : 1 | CS CIL Blaj |
Etapa 4 2022-09-24 17:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 3 : 1 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 4 2022-09-25 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 3 : 1 | CSC Voința Stremț |
Etapa 4 2022-09-25 12:00 PM |
CS Inter Unirea | 1 : 0 | ACS Industria Galda |
Etapa 4 2022-09-25 17:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 1 : 2 | CS Zlatna |
Etapa 4 2022-09-25 17:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 4 : 1 | CS Cuprirom Abrud |
Etapa 4 2022-09-25 17:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 2 : 1 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 5 2022-10-01 16:00 PM |
CS Zlatna | 3 : 2 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 5 2022-10-01 16:00 PM |
CS Cuprirom Abrud | 3 : 3 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 5 2022-10-01 16:00 PM |
CSC Voința Stremț | 1 : 0 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 5 2022-10-01 16:00 PM |
ACS Industria Galda | 3 : 0 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 5 2022-10-02 11:00 AM |
CS CIL Blaj | 5 : 1 | CS Inter Unirea |
Etapa 5 2022-10-02 16:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 3 : 5 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 5 2022-10-02 16:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 1 : 1 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 6 2022-10-08 16:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 0 : 2 | ACS Industria Galda |
Etapa 6 2022-10-09 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 3 : 1 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 6 2022-10-09 11:00 AM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 1 : 2 | CSC Voința Stremț |
Etapa 6 2022-10-09 16:00 PM |
CS Inter Unirea | 2 : 2 | CS Zlatna |
Etapa 6 2022-10-09 16:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 5 : 2 | CS Cuprirom Abrud |
Etapa 6 2022-10-09 16:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 2 : 2 | CS CIL Blaj |
Etapa 6 2022-10-09 16:00 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 0 : 4 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 7 2022-10-15 14:00 PM |
CSC Voința Stremț | 5 : 2 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 7 2022-10-15 16:00 PM |
CS Zlatna | 0 : 5 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 7 2022-10-15 16:00 PM |
CS Cuprirom Abrud | 0 : 2 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 7 2022-10-15 16:00 PM |
ACS Industria Galda | 4 : 0 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 7 2022-10-16 16:00 PM |
CS CIL Blaj | 2 : 1 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 7 2022-10-16 16:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 8 : 2 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 7 2022-10-16 16:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 1 : 2 | CS Inter Unirea |
Etapa 8 2022-10-22 16:00 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 1 : 2 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 8 2022-10-22 16:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 2 : 3 | CS Zlatna |
Etapa 8 2022-10-22 16:00 PM |
CS Cuprirom Abrud | 2 : 4 | ACS Industria Galda |
Etapa 8 2022-10-23 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 3 : 3 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 8 2022-10-23 16:00 PM |
CS Inter Unirea | 2 : 0 | CSC Voința Stremț |
Etapa 8 2022-10-23 16:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 1 : 1 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 8 2022-10-23 16:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 1 : 1 | CS CIL Blaj |
Etapa 9 2022-10-29 11:00 AM |
ACS Industria Galda | 3 : 1 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 9 2022-10-29 16:00 PM |
CS Zlatna | 1 : 2 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 9 2022-10-29 16:00 PM |
CSC Voința Stremț | 0 : 1 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 9 2022-10-30 12:00 PM |
CS CIL Blaj | 4 : 2 | CS Cuprirom Abrud |
Etapa 9 2022-10-30 15:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 3 : 1 | CS Inter Unirea |
Etapa 9 2022-10-30 15:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 2 : 3 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 9 2022-10-30 15:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 1 : 3 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 10 2022-11-05 14:30 PM |
ACS Industria Galda | 2 : 1 | CS CIL Blaj |
Etapa 10 2022-11-05 14:30 PM |
AFC Kinder Teiuș | 0 : 4 | CSC Voința Stremț |
Etapa 10 2022-11-05 14:30 PM |
CS Cuprirom Abrud | 0 : 0 | CS Zlatna |
Etapa 10 2022-11-06 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 3 : 1 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 10 2022-11-06 14:30 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 3 : 1 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 10 2022-11-06 14:30 PM |
ACS Spicul Daia Română | 4 : 1 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 10 2022-11-06 14:30 PM |
CS Inter Unirea | 1 : 2 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 11 2022-11-11 19:00 PM |
CS Zlatna | 1 : 2 | ACS Industria Galda |
Etapa 11 2022-11-12 10:00 AM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 4 : 4 | CS Inter Unirea |
Etapa 11 2022-11-12 14:30 PM |
CSC Voința Stremț | 9 : 0 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 11 2022-11-13 14:30 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 1 : 1 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 11 2022-11-13 14:30 PM |
CS CIL Blaj | 2 : 1 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 11 2022-11-13 14:30 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 5 : 2 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 11 2022-11-13 14:30 PM |
ACS Energia Săsciori | 3 : 0 | CS Cuprirom Abrud |
Etapa 12 2022-11-19 14:30 PM |
AFC Kinder Teiuș | 2 : 5 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 12 2022-11-19 14:30 PM |
CS Cuprirom Abrud | 0 : 5 | CSC Voința Stremț |
Etapa 12 2022-11-19 14:30 PM |
ACS Industria Galda | 4 : 0 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 12 2022-11-20 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 1 : 1 | CS Inter Unirea |
Etapa 12 2022-11-20 14:30 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 3 : 0 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 12 2022-11-20 14:30 PM |
ACS Spicul Daia Română | 0 : 5 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 12 2022-11-20 14:30 PM |
CS CIL Blaj | 7 : 1 | CS Zlatna |
Etapa 13 2022-11-25 14:30 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 1 : 2 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 13 2022-11-26 14:00 PM |
CS Zlatna | 3 : 3 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 13 2022-11-26 14:00 PM |
CSC Voința Stremț | 2 : 2 | ACS Industria Galda |
Etapa 13 2022-11-27 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 1 : 3 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 13 2022-11-27 14:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 7 : 0 | CS Cuprirom Abrud |
Etapa 13 2022-11-27 14:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 4 : 2 | CS CIL Blaj |
Etapa 13 2022-11-27 14:00 PM |
CS Inter Unirea | 0 : 0 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 14 2023-03-12 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 1 : 4 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 14 2023-03-12 11:00 AM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 2 : 2 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 14 2023-03-12 12:00 PM |
CSC Voința Stremț | 4 : 3 | CS CIL Blaj |
Etapa 14 2023-03-12 16:00 PM |
CS Inter Unirea | 3 : 0 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 14 2023-03-12 16:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 1 : 0 | CS Zlatna |
Etapa 14 2023-03-12 16:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 10 : 0 | CS Cuprirom Abrud |
Etapa 14 2023-03-12 16:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 1 : 4 | ACS Industria Galda |
Etapa 15 2023-03-18 12:00 PM |
ACS Industria Galda | 3 : 1 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 15 2023-03-18 16:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 1 : 5 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 15 2023-03-18 16:00 PM |
CS Zlatna | 0 : 2 | CSC Voința Stremț |
Etapa 15 2023-03-18 16:00 PM |
CS Cuprirom Abrud | 2 : 2 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 15 2023-03-19 16:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 2 : 0 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 15 2023-03-19 16:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 1 : 0 | CS Inter Unirea |
Etapa 15 2023-03-19 16:00 PM |
CS CIL Blaj | 4 : 3 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 16 2023-03-25 10:30 AM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 2 : 3 | ACS Industria Galda |
Etapa 16 2023-03-25 16:00 PM |
CSC Voința Stremț | 3 : 0 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 16 2023-03-26 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 2 : 0 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 16 2023-03-26 14:00 PM |
CS CIL Blaj | 5 : 4 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 16 2023-03-26 16:00 PM |
CS Inter Unirea | 3 : 2 | CS Cuprirom Abrud |
Etapa 16 2023-03-26 17:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 1 : 1 | CS Zlatna |
Etapa 16 2023-03-26 17:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 2 : 1 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 17 2023-04-01 11:00 AM |
ACS Industria Galda | 4 : 0 | CS Inter Unirea |
Etapa 17 2023-04-01 17:00 PM |
CSC Voința Stremț | 0 : 2 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 17 2023-04-01 17:00 PM |
CS Zlatna | 0 : 3 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 17 2023-04-01 17:00 PM |
CS Cuprirom Abrud | 0 : 6 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 17 2023-04-02 17:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 0 : 1 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 17 2023-04-02 17:00 PM |
CS CIL Blaj | 2 : 0 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 17 2023-04-02 17:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 0 : 0 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 18 2023-04-08 10:30 AM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 4 : 2 | CS Zlatna |
Etapa 18 2023-04-08 17:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 6 : 2 | CS Cuprirom Abrud |
Etapa 18 2023-04-09 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 1 : 3 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 18 2023-04-09 17:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 2 : 2 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 18 2023-04-09 17:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 2 : 4 | CSC Voința Stremț |
Etapa 18 2023-04-09 17:00 PM |
CS Inter Unirea | 1 : 2 | CS CIL Blaj |
Etapa 18 2023-04-09 17:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 2 : 1 | ACS Industria Galda |
Etapa 19 2023-04-14 18:00 PM |
CS Zlatna | 3 : 2 | CS Inter Unirea |
Etapa 19 2023-04-15 11:00 AM |
ACS Industria Galda | 3 : 0 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 19 2023-04-15 11:00 AM |
CSC Voința Stremț | 3 : 2 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 19 2023-04-15 11:00 AM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 2 : 2 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 19 2023-04-15 11:00 AM |
ACS Energia Săsciori | 2 : 2 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 19 2023-04-15 11:00 AM |
CS CIL Blaj | 2 : 0 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 19 2023-04-15 11:00 AM |
CS Cuprirom Abrud | 1 : 7 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 20 2023-04-22 10:00 AM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 3 : 1 | CSC Voința Stremț |
Etapa 20 2023-04-22 16:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 9 : 0 | CS Zlatna |
Etapa 20 2023-04-22 17:00 PM |
ACS Performanța Ighiu | 7 : 0 | CS Cuprirom Abrud |
Etapa 20 2023-04-22 17:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 1 : 2 | CS CIL Blaj |
Etapa 20 2023-04-23 11:00 AM |
ACS Spicul Daia Română | 0 : 0 | ACS Industria Galda |
Etapa 20 2023-04-23 17:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 3 : 3 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 20 2023-04-23 18:00 PM |
CS Inter Unirea | 1 : 1 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 21 2023-04-28 19:00 PM |
CS Zlatna | 1 : 1 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 21 2023-04-29 AM |
ACS Industria Galda | 3 : 0 | CS Cuprirom Abrud |
Etapa 21 2023-04-29 16:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 0 : 4 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 21 2023-04-29 17:00 PM |
CSC Voința Stremț | 0 : 1 | CS Inter Unirea |
Etapa 21 2023-04-29 17:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 3 : 1 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 21 2023-04-30 11:00 AM |
CS CIL Blaj | 2 : 0 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 21 2023-04-30 17:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 1 : 4 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 22 2023-05-06 11:00 AM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 4 : 1 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 22 2023-05-06 17:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 2 : 1 | CSC Voința Stremț |
Etapa 22 2023-05-06 18:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 4 : 2 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 22 2023-05-06 18:00 PM |
CS Cuprirom Abrud | 1 : 0 | CS CIL Blaj |
Etapa 22 2023-05-07 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 1 : 1 | ACS Industria Galda |
Etapa 22 2023-05-07 18:00 PM |
CS Inter Unirea | 0 : 1 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 22 2023-05-07 18:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 3 : 4 | CS Zlatna |
Etapa 23 2023-05-12 19:00 PM |
CS Zlatna | 6 : 2 | CS Cuprirom Abrud |
Etapa 23 2023-05-13 17:00 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 1 : 2 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 23 2023-05-13 18:00 PM |
CSC Voința Stremț | 2 : 2 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 23 2023-05-14 11:00 AM |
CS CIL Blaj | 0 : 7 | ACS Industria Galda |
Etapa 23 2023-05-14 18:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 0 : 1 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 23 2023-05-14 18:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 0 : 0 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 23 2023-05-14 18:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 1 : 2 | CS Inter Unirea |
Etapa 24 2023-05-20 11:00 AM |
ACS Industria Galda | 4 : 0 | CS Zlatna |
Etapa 24 2023-05-20 18:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 3 : 4 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 24 2023-05-21 18:00 PM |
CS Inter Unirea | 4 : 6 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 24 2023-05-21 18:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 2 : 1 | CSC Voința Stremț |
Etapa 24 2023-05-21 18:00 PM |
ACS Performanța Ighiu | 8 : 1 | CS CIL Blaj |
Etapa 24 2023-05-23 18:30 PM |
CS Cuprirom Abrud | 4 : 2 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 25 2023-05-27 18:00 PM |
CSC Voința Stremț | 7 : 2 | CS Cuprirom Abrud |
Etapa 25 2023-05-27 18:00 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 0 : 2 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 25 2023-05-27 18:00 PM |
CS Zlatna | 2 : 1 | CS CIL Blaj |
Etapa 25 2023-05-28 18:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 3 : 4 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 25 2023-05-28 18:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 3 : 1 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 25 2023-05-28 18:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 0 : 1 | ACS Industria Galda |
Etapa 25 2023-05-28 18:00 PM |
CS Inter Unirea | 2 : 0 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 24 2023-05-31 18:30 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 7 : 2 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 26 2023-06-01 18:00 PM |
CS CIL Blaj | 2 : 4 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 26 2023-06-02 18:30 PM |
AFC Kinder Teiuș | 3 : 0 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 26 2023-06-03 11:00 AM |
ACS Spicul Daia Română | 4 : 3 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 26 2023-06-03 11:00 AM |
ACS Industria Galda | 5 : 0 | CSC Voința Stremț |
Etapa 26 2023-06-03 15:00 PM |
CS Cuprirom Abrud | 0 : 3 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 26 2023-06-03 18:00 PM |
ACS Performanța Ighiu | 4 : 2 | CS Zlatna |
Etapa 26 2023-06-04 11:00 AM |
ACS Viitorul Sântimbru | 1 : 1 | CS Inter Unirea |