ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Liga a-V-a Editia 2011-2012

Liga a V-a S3 Mureșul Vințu de Jos
Mureșul Vințu de Jos
Echipa
Localitate : Vințu de Jos
Meciuri
Etapa 1: 2011-09-04 17:00 AM Mureșul Vințu de Jos 1 : 2 AS Hidromecanica Șugag Detalii
Etapa 2: 2011-09-11 17:00 AM Mureșul Săliștea 0 : 2 Mureșul Vințu de Jos Detalii
Etapa 3: 2011-09-18 17:00 AM Mureșul Vințu de Jos 2 : 2 Independența Cut Detalii
Etapa 4: 2011-09-25 17:00 AM AS Energia Săsciori 0 : 0 Mureșul Vințu de Jos Detalii
Etapa 5: 2011-10-02 16:00 AM CSO Cugir II 3 : 3 Mureșul Vințu de Jos Detalii
Etapa 6: 2011-10-09 16:00 AM Mureșul Vințu de Jos 3 : 1 Sportul Pianu Detalii
Etapa 7: 2011-10-16 16:00 AM AS Colorado Șpring 0 : 1 Mureșul Vințu de Jos Detalii
Etapa 8: 2011-10-23 16:00 AM Mureșul Vințu de Jos 3 : 0 Viitorul Tărtăria Detalii
Etapa 9: 2011-10-30 11:00 AM AS Pianu de Sus 0 : 6 Mureșul Vințu de Jos Detalii
Etapa 10: 2011-11-06 15:00 AM Mureșul Vințu de Jos 4 : 1 Energy Cetatea Câlnic Detalii
Etapa 11: 2011-11-13 15:00 AM AS Balomir-Șibot 0 : 6 Mureșul Vințu de Jos Detalii
Etapa 12: 2012-03-25 16:00 AM AS Hidromecanica Șugag 6 : 0 Mureșul Vințu de Jos Detalii
Etapa 13: 2012-04-01 17:00 AM Mureșul Vințu de Jos 2 : 1 Mureșul Săliștea Detalii
Etapa 14: 2012-04-08 11:00 AM Independența Cut 3 : 1 Mureșul Vințu de Jos Detalii
Etapa 15: 2012-04-14 16:00 AM Mureșul Vințu de Jos 1 : 1 AS Energia Săsciori Detalii
Etapa 16: 2012-04-22 17:00 AM Mureșul Vințu de Jos 3 : 1 CSO Cugir II Detalii
Etapa 17: 2012-04-29 17:00 AM Sportul Pianu 1 : 3 Mureșul Vințu de Jos Detalii
Etapa 18: 2012-05-06 18:00 AM Mureșul Vințu de Jos 1 : 1 AS Colorado Șpring Detalii
Etapa 19: 2012-05-13 18:00 AM Viitorul Tărtăria 4 : 2 Mureșul Vințu de Jos Detalii
Etapa 20: 2012-05-20 18:00 AM Mureșul Vințu de Jos 10 : 2 AS Pianu de Sus Detalii
Etapa 21: 2012-05-27 11:00 AM Energy Cetatea Câlnic 2 : 1 Mureșul Vințu de Jos Detalii
Etapa 22: 2012-06-02 18:00 AM Mureșul Vințu de Jos 2 : 2 AS Balomir-Șibot Detalii
Jucatori

Nota: Clasamentul final pe podium este stabilit între locurile 2 și 3 prin rezultatele directe înregistrate, acesta fiind primul criteriu de departajare, prin urmare avem:

  1. Energia Săsciori – 60 puncte;
  2. Hidromecanica Șugag – 45 puncte;
  3. Energy Cetatea Cîlnic – 45 puncte;

rezultatele directe înregistrate fiind:

  • Energy Cetatea Cîlnic – Hidromecanica Șugag 1-2 (etapa 7);
  • Hidromecanica Șugag – Energy Cetatea Cîlnic 2-0 (etapa 18).