Grupa I
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
I |
Gol |
P |
1 |
AS Juniorul Aiud |
4 |
4 |
0 |
0 |
17-1 |
12 |
2 |
CSC Bistra |
4 |
3 |
0 |
1 |
18-7 |
9 |
3 |
AS Speranța Albac |
4 |
1 |
1 |
2 |
16-16 |
4 |
4 |
CS Olimpia Aiud |
4 |
1 |
1 |
2 |
9-18 |
4 |
5 |
CS Ocna Mureș |
4 |
0 |
0 |
4 |
6-24 |
0 |
Etapa 1
Data: 21. 05. 2016
Localitatea: Aiud - Sintetic Fair Play
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:50 |
CS Olimpia Aiud |
1-8 |
CSC Bistra |
11:40 |
AS Juniorul Aiud |
6-1 |
AS Speranța Albac |
Etapa 2
Data: 21.05.2016
Localitatea: Aiud - Sintetic Fair Play
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
13:20 |
CS Olimpia Aiud |
7-4 |
CS Ocna Mureș |
14:10 |
AS Speranța Albac |
4-7 |
CSC Bistra |
Etapa 3
Data: 29.05.2016
Localitatea: Bistra
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
Juniorul Aiud |
2-0 |
CSC Bistra |
10:50 |
Speranța Albac |
10-2 |
CS Ocna Mureș |
Etapa 4
Data:29.05.2016
Localitatea: Bistra
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
11:40 |
Juniorul Aiud |
5-0 |
Olimpia Aiud |
12:30 |
CSC Bistra |
3-0 |
CS Ocna Mureș |
Etapa 5
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
13:20 |
CS Olimpia Aiud |
1-1 |
Speranța Albac |
14:10 |
CS Ocna Mureș |
0-4 |
Juniorul Aiud |
Grupa II
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
I |
Gol |
P |
1 |
AFC Unirea 1024 Alba Iulia |
4 |
4 |
0 |
0 |
20-5 |
12 |
2 |
ACS Sebeș |
4 |
3 |
0 |
1 |
15-4 |
9 |
3 |
AS Europa Alba Iulia |
4 |
2 |
0 |
2 |
18-13 |
6 |
4 |
CSO Cugir |
4 |
1 |
0 |
3 |
9-17 |
3 |
5 |
AS Unirea Juniors Alba Iulia |
4 |
0 |
0 |
4 |
2-25 |
0 |
Etapa 1
Data: 21.05.2016
Localitatea: Alba Iulia (Sintetic Ampoi 2)
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
AS Europa Alba Iulia |
7-0 |
AS Unirea Juniors Alba iulia |
10:50 |
AFC Unirea Alba Iulia |
2-1 |
ACS Sebeș 2014 |
Etapa 2
Data:21.05.2016
Localitatea: Alba iulia (Sintetic Ampoi 2)
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
12:30 |
ACS Sebeș 2014 |
2-0 |
AS Europa Alba Iulia |
13:20 |
CSO Cugir |
0-3 |
Unirea Alba Iulia |
Etapa 3
Data: 29.05.2016
Localitatea: Sebeș (Sc. Gen. Nr. 4 Mihail Kogălniceanu)
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
Unirea Juniors Alba Iulia |
0-7 |
ACS Sebeș |
10:50 |
Europa Alba Iulia |
7-3 |
CSO Cugir |
Etapa 4
Data:29.05.2016
Localitatea: Sebeș (Sc. Gen. Nr. 4 Mihail Kogălniceanu)
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
11:40 |
Unirea Juniors Alba Iulia |
0-7 |
Unirea Alba Iulia |
12:30 |
ACS Sebeș |
5-2 |
CSO Cugir |
Etapa 5
Data: 29.05.2016
Localitatea: Sebeș (Sc. Gen. Nr. 4 Mihail Kogălniceanu)
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
13:20 |
Unirea Alba Iulia |
8-4 |
Europa Alba Iulia |
14:10 |
CSO Cugir |
4-2 |
Unirea Juniors Alba Iulia |
Finale
Data: 12.06.2016
Localitatea: Ocna Mureș - Baza sportivă "Hotel Europa", la intrarea în oraș pe partea stângă (vizavi de benzinăria ASH).
Ora |
Jocul |
Echipa |
Scor |
Echipa |
13:00 |
Locul 9-10 |
CS Ocna Mureș |
0-0 |
AS Unirea Juniors Alba Iulia |
14:00 |
Locul 7-8 |
CS Olimpia Aiud |
0-0 |
CSO Cugir |
13:00 |
Locul 5-6 |
AS Speranța Albac |
0-0 |
AS Europa Alba Iulia |
14:00 |
Finala Mică |
CSC Bistra |
0-0 |
ACS Sebeș |
15:00 |
Finala Mare |
AS Juniorul Aiud |
0-0 |
AFC Unirea 1924 Alba Iulia |
Meciurile pentru locurile 7-10 (verde) se vor disputa pe terenul sintetic 2 (cel de dimensiuni mai mici);
Meciurile pentru locurile 1-6 (albastru) se vor disputa pe terenul sintetic 1.
|