Interliga Naționala 2021-2022 |
|
Echipe participante
1. CSC Bistra / AS Drum Nou Bistra/ACS Student Sport Alba Iulia
2. CSM Unirea Alba Iulia
3. ACS Juniorul Aiud
4. CS Olimpia Aiud
5. ACS Școala De Fotbal Valea Frumoasei
6. ACS Optimum Alba Iulia
7. CS Metalurgistul Cugir
8. ACS GT Sport Alba Iulia
Etapa 1
Loc: Drâmbar
Data: 26.09.2021
Ora |
Echipa |
Echipa |
09:30 |
ACS Optimum Alba Iulia |
CSM Unirea alba Iulia |
10:10 |
CSM Unirea Alba Iulia |
CS Metalurgistul Cugir |
10:50 |
CS Metalurgistul Cugir |
ACS SC. De Fotbal Valea Frumoasei |
11:30 |
ACS SC. De Fotbal Valea Frumoasei |
ACS Juniorul Aiud |
12:10 |
ACS Juniorul Aiud |
GT Sport Alba Iulia |
12:50 |
GT Sport Alba Iulia |
CS Olimpia Aiud |
13:30 |
CS Olimpia Aiud |
Bistra/Student Sport |
14:10 |
Bistra/Student Sport |
ACS Optimum Alba Iulia |
Etapa 2
Loc: Alba Iulia (Cetate 2)
Data: 24.10.2021
Ora |
Echipa |
Echipa |
10:30 |
CSM Unirea Alba Iulia |
ACS SC De Fotbal Valea Frumoasei |
11:10 |
ACS SC De Fotbal Valea Frumoasei |
ACS Optimum Alba Iulia |
11:50 |
ACS Optimum Alba Iulia |
CS Olimpia Aiud |
12:30 |
CS Olimpia Aiud |
ACS Juniorul Aiud |
13:30 |
ACS Juniorul Aiud |
Bistra/Student Sport |
14:10 |
Bistra/Student Sport |
CS Metalurgistul Cugir |
14:50 |
CS Metalurgistul Cugir |
ACS GT Sport Alba Iulia |
15:30 |
ACS GT Sport Alba Iulia |
CSM Unirea Alba Iulia |
Etapa 3
Loc: Cugir
Data: 07.11.2021
Ora |
Echipa |
Echipa |
11:00 |
CS Metalurgistul Cugir |
ACS Juniorul Aiud |
11:40 |
ACS Juniorul Aiud |
ACS Optimum Alba Iulia |
12:20 |
ACS Optimum Alba Iulia |
GT Sport Alba Iulia |
13:10 |
GT Sport Alba Iulia |
Sc. De Fotbal Valea Frumosei |
13:50 |
Sc. De Fotbal Valea Frumoasei |
CSM Unirea Alba Iulia |
14:30 |
CSM Unirea Alba Iulia |
Olimpia Aiud |
15:10 |
Olimpia Aiud |
CS Metalurgistul Cugir |
Etapa 4
Loc: Alba Iulia (Stadion Cetate)
Data: 08.05.2022
Ora |
Echipa |
Echipa |
12:00 |
CSM Unirea Alba Iulia |
Bistra / Student Sport |
12:40 |
Bistra / Student Sport |
Metalurgistul Cugir |
13:20 |
Metalurgistul Cugir |
Olimpia Aiud |
14:00 |
Olimpia Aiud |
Juniorul Aiud |
15:00 |
ACS Juniorul Aiud |
Optimum Alba Iulia |
15:40 |
Optimum Alba Iulia |
Valea Frumoasei |
16:20 |
Valea Frumoasei |
GT Sport Alba Iulia |
17:00 |
GT Sport Alba Iulia |
CSM Unirea Alba Iulia |
Etapa 5
Loc: Drâmbar
Data: 22.05.2022
Ora |
Echipa |
Echipa |
10:00 |
ACS Optimum Alba Iulia |
CS Metalurgistul Cugir |
10:40 |
CS Metalurgistul Cugir |
CSM Unirea Alba Iulia |
11:20 |
CSM Unirea Alba Iulia |
ACS Juniorul Aiud / Student Sport |
12:20 |
ACS Juniorul Aiud / Student Sport |
ACS Valea Frumoasei |
13:00 |
ACS Valea Frumoasei |
CS Olimpia Aiud |
13:40 |
CS Olimpia Aiud |
ACS GT Sport Alba Iulia |
14:20 |
ACS GT Sport Alba Iulia |
ACS Optimum Alba Iulia |
Etapa 6
Loc: SĂSCIORI
Data: 12 Iunie 2022
Ora |
Echipa |
Echipa |
10:00 |
ACS ȘF Valea Frumoasei |
CSC Bistra / Student Sport |
10:40 |
CSC Bistra / Student Sport |
ACS GT Sport Alba Iulia |
11:20 |
ACS GT Sport Alba Iulia |
ACS Optimum Alba Iulia |
12:00 |
ACS Optimum Alba Iulia |
CS Metalurgistul Cugir |
12:40 |
FESTIVITATEA DE PREMIERE |
|
13:20 |
CS Metalurgistul Cugir |
ACS Juniorul Aiud |
14:00 |
ACS Juniorul Aiud |
CSM Unirea Alba Iulia |
14:40 |
CSM Unirea Alba Iulia |
CS Olimpia Aiud |
15:20 |
CS Olimpia Aiud |
ACS SF Valea Frumoasei |
|