Liga a V-a S2 2018 - 2019
Etapa 1 2018-09-01 17:00 PM |
ACS Viitorul Biia | 1 : 1 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 1 2018-09-02 11:00 AM |
AFC Viitorul Răhău | 1 : 1 | AFC Pianu 2016 |
Etapa 1 2018-09-02 11:00 AM |
Industria Galda II | 2 : 5 | AS Voința Beldiu |
Etapa 1 2018-09-02 17:00 AM |
AS Gaz Metan Valea Lungă | 2 : 0 | ACS Crăciunel |
Etapa 1 2018-09-02 17:00 AM |
CS Spicul Bucerdea | 3 : 3 | AS Pănade |
Etapa 1 2018-09-02 17:00 AM |
CS Vointa Teius | 0 : 2 | ACS Târnavele Tiur |
Etapa 1 2018-09-02 17:00 AM |
AS Tineretul Șona | 3 : 4 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 2 2018-09-08 17:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 7 : 0 | CS Vointa Teius |
Etapa 2 2018-09-09 17:00 PM |
ACS Târnavele Tiur | 1 : 3 | AS Tineretul Șona |
Etapa 2 2018-09-09 17:00 PM |
AS Voința Beldiu | 0 : 3 | ACS Viitorul Biia |
Etapa 2 2018-09-09 17:00 PM |
AS Pănade | 3 : 4 | Industria Galda II |
Etapa 2 2018-09-09 17:00 PM |
AFC Pianu 2016 | 3 : 1 | CS Spicul Bucerdea |
Etapa 2 2018-09-09 17:00 PM |
ACS Crăciunel | 0 : 5 | AFC Viitorul Răhău |
Etapa 2 2018-09-09 17:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 5 : 2 | AS Gaz Metan Valea Lungă |
Etapa 3 2018-09-16 11:00 AM |
Industria Galda II | 5 : 2 | AFC Pianu 2016 |
Etapa 3 2018-09-16 11:00 AM |
AS Voința Beldiu | 0 : 4 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 3 2018-09-16 11:00 AM |
AFC Viitorul Răhău | 0 : 1 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 3 2018-09-16 17:00 PM |
AS Tineretul Șona | 14 : 1 | CS Vointa Teius |
Etapa 3 2018-09-16 17:00 PM |
AS Gaz Metan Valea Lungă | 3 : 0 | ACS Târnavele Tiur |
Etapa 3 2018-09-16 17:00 PM |
CS Spicul Bucerdea | 3 : 3 | ACS Crăciunel |
Etapa 3 2018-09-16 17:00 PM |
ACS Viitorul Biia | 6 : 0 | AS Pănade |
Etapa 4 2018-09-22 17:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 5 : 0 | AS Tineretul Șona |
Etapa 4 2018-09-23 17:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 10 : 1 | CS Spicul Bucerdea |
Etapa 4 2018-09-23 17:00 PM |
ACS Târnavele Tiur | 2 : 1 | AFC Viitorul Răhău |
Etapa 4 2018-09-23 17:00 PM |
AS Pănade | 4 : 4 | AS Voința Beldiu |
Etapa 4 2018-09-23 17:00 PM |
AFC Pianu 2016 | 1 : 2 | ACS Viitorul Biia |
Etapa 4 2018-09-23 17:00 PM |
ACS Crăciunel | 2 : 8 | Industria Galda II |
Etapa 4 2018-09-26 17:00 PM |
CS Vointa Teius | 3 : 3 | AS Gaz Metan Valea Lungă |
Etapa 5 2018-09-30 11:00 AM |
Industria Galda II | 3 : 4 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 5 2018-09-30 11:00 AM |
AS Voința Beldiu | 3 : 0 | AFC Pianu 2016 |
Etapa 5 2018-09-30 11:00 AM |
AFC Viitorul Răhău | 1 : 2 | CS Vointa Teius |
Etapa 5 2018-09-30 17:00 PM |
ACS Viitorul Biia | 4 : 2 | ACS Crăciunel |
Etapa 5 2018-09-30 17:00 PM |
AS Gaz Metan Valea Lungă | 1 : 1 | AS Tineretul Șona |
Etapa 5 2018-09-30 17:00 PM |
CS Spicul Bucerdea | 0 : 5 | ACS Târnavele Tiur |
Etapa 5 2018-09-30 17:00 PM |
AS Pănade | 0 : 2 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 6 2018-10-06 16:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 4 : 1 | AS Gaz Metan Valea Lungă |
Etapa 6 2018-10-07 16:00 PM |
AFC Pianu 2016 | 2 : 1 | AS Pănade |
Etapa 6 2018-10-07 16:00 PM |
ACS Crăciunel | 1 : 3 | AS Voința Beldiu |
Etapa 6 2018-10-07 16:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 3 : 1 | ACS Viitorul Biia |
Etapa 6 2018-10-07 16:00 PM |
AS Tineretul Șona | 6 : 1 | AFC Viitorul Răhău |
Etapa 6 2018-10-07 16:00 PM |
ACS Târnavele Tiur | 3 : 0 | Industria Galda II |
Etapa 6 2018-10-07 16:00 PM |
CS Vointa Teius | 3 : 1 | CS Spicul Bucerdea |
Etapa 7 2018-10-14 11:00 AM |
CS Spicul Bucerdea | 0 : 3 | AS Tineretul Șona |
Etapa 7 2018-10-14 11:00 AM |
AFC Viitorul Răhău | 1 : 0 | AS Gaz Metan Valea Lungă |
Etapa 7 2018-10-14 11:00 AM |
Industria Galda II | 5 : 2 | CS Vointa Teius |
Etapa 7 2018-10-14 11:00 AM |
AS Voința Beldiu | 1 : 5 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 7 2018-10-14 16:00 PM |
AS Pănade | 3 : 0 | ACS Crăciunel |
Etapa 7 2018-10-14 16:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 2 : 1 | AFC Pianu 2016 |
Etapa 7 2018-10-14 16:00 PM |
ACS Viitorul Biia | 0 : 1 | ACS Târnavele Tiur |
Etapa 8 2018-10-21 11:00 AM |
AFC Viitorul Răhău | 2 : 4 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 8 2018-10-21 16:00 PM |
CS Vointa Teius | 2 : 1 | ACS Viitorul Biia |
Etapa 8 2018-10-21 16:00 PM |
ACS Crăciunel | 1 : 2 | AFC Pianu 2016 |
Etapa 8 2018-10-21 16:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 9 : 2 | AS Pănade |
Etapa 8 2018-10-21 16:00 PM |
AS Tineretul Șona | 6 : 2 | Industria Galda II |
Etapa 8 2018-10-21 16:00 PM |
ACS Târnavele Tiur | 0 : 4 | AS Voința Beldiu |
Etapa 8 2018-10-21 16:00 PM |
AS Gaz Metan Valea Lungă | 6 : 2 | CS Spicul Bucerdea |
Etapa 9 2018-10-27 11:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 9 : 0 | ACS Crăciunel |
Etapa 9 2018-10-28 11:00 AM |
AS Voința Beldiu | 2 : 1 | CS Vointa Teius |
Etapa 9 2018-10-28 11:00 AM |
Industria Galda II | 2 : 1 | AS Gaz Metan Valea Lungă |
Etapa 9 2018-10-28 15:00 PM |
AS Pănade | 1 : 1 | ACS Târnavele Tiur |
Etapa 9 2018-10-28 15:00 PM |
CS Spicul Bucerdea | 0 : 4 | AFC Viitorul Răhău |
Etapa 9 2018-10-28 15:00 PM |
AFC Pianu 2016 | 0 : 4 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 9 2018-10-28 15:00 PM |
ACS Viitorul Biia | 3 : 1 | AS Tineretul Șona |
Etapa 10 2018-11-04 11:00 AM |
AFC Viitorul Răhău | 2 : 2 | Industria Galda II |
Etapa 10 2018-11-04 14:30 PM |
ACS Târnavele Tiur | 4 : 4 | AFC Pianu 2016 |
Etapa 10 2018-11-04 14:30 PM |
AS Gaz Metan Valea Lungă | 0 : 0 | ACS Viitorul Biia |
Etapa 10 2018-11-04 14:30 PM |
CS Vointa Teius | 5 : 6 | AS Pănade |
Etapa 10 2018-11-04 14:30 PM |
CS Spicul Bucerdea | 1 : 11 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 10 2018-11-04 14:30 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 10 : 3 | ACS Crăciunel |
Etapa 10 2018-11-04 14:30 PM |
AS Tineretul Șona | 4 : 2 | AS Voința Beldiu |
Etapa 11 2018-11-10 14:30 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 1 : 0 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 11 2018-11-11 11:00 AM |
Industria Galda II | 8 : 1 | CS Spicul Bucerdea |
Etapa 11 2018-11-11 11:00 AM |
AS Voința Beldiu | 0 : 3 | AS Gaz Metan Valea Lungă |
Etapa 11 2018-11-11 14:30 PM |
AS Pănade | 1 : 2 | AS Tineretul Șona |
Etapa 11 2018-11-11 14:30 PM |
AFC Pianu 2016 | 3 : 4 | CS Vointa Teius |
Etapa 11 2018-11-11 14:30 PM |
ACS Crăciunel | 6 : 0 | ACS Târnavele Tiur |
Etapa 11 2018-11-11 14:30 PM |
ACS Viitorul Biia | 6 : 0 | AFC Viitorul Răhău |
Etapa 12 2018-11-18 11:00 AM |
Industria Galda II | 1 : 3 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 12 2018-11-18 11:00 AM |
AFC Viitorul Răhău | 4 : 4 | AS Voința Beldiu |
Etapa 12 2018-11-18 14:30 PM |
AS Tineretul Șona | 3 : 0 | AFC Pianu 2016 |
Etapa 12 2018-11-18 14:30 PM |
ACS Târnavele Tiur | 2 : 10 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 12 2018-11-18 14:30 PM |
AS Gaz Metan Valea Lungă | 3 : 1 | AS Pănade |
Etapa 12 2018-11-18 14:30 PM |
CS Vointa Teius | 2 : 1 | ACS Crăciunel |
Etapa 12 2018-11-18 14:30 PM |
CS Spicul Bucerdea | 1 : 5 | ACS Viitorul Biia |
Etapa 13 2018-11-24 14:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 6 : 1 | ACS Târnavele Tiur |
Etapa 13 2018-11-24 14:30 PM |
AS Voința Beldiu | 12 : 3 | CS Spicul Bucerdea |
Etapa 13 2018-11-25 11:00 AM |
AS Pănade | 3 : 4 | AFC Viitorul Răhău |
Etapa 13 2018-11-25 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 12 : 1 | CS Vointa Teius |
Etapa 13 2018-11-25 14:00 PM |
ACS Viitorul Biia | 3 : 1 | Industria Galda II |
Etapa 13 2018-11-25 14:00 PM |
AFC Pianu 2016 | 1 : 4 | AS Gaz Metan Valea Lungă |
Etapa 13 2018-11-25 14:00 PM |
ACS Crăciunel | 3 : 2 | AS Tineretul Șona |
Etapa 14 2019-03-09 16:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 5 : 0 | ACS Viitorul Biia |
Etapa 14 2019-03-10 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 7 : 3 | AS Tineretul Șona |
Etapa 14 2019-03-10 15:00 PM |
AS Pănade | 7 : 0 | CS Spicul Bucerdea |
Etapa 14 2019-03-10 16:00 PM |
AFC Pianu 2016 | 1 : 1 | AFC Viitorul Răhău |
Etapa 14 2019-03-10 16:00 PM |
ACS Crăciunel | 0 : 2 | AS Gaz Metan Valea Lungă |
Etapa 14 2019-03-10 16:00 PM |
ACS Târnavele Tiur | 2 : 0 | CS Vointa Teius |
Etapa 14 2019-03-10 16:00 PM |
AS Voința Beldiu | 1 : 0 | Industria Galda II |
Etapa 15 2019-03-17 11:00 AM |
AFC Viitorul Răhău | 4 : 0 | ACS Crăciunel |
Etapa 15 2019-03-17 11:00 AM |
Industria Galda II | 1 : 2 | AS Pănade |
Etapa 15 2019-03-17 11:00 AM |
CS Vointa Teius | 0 : 4 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 15 2019-03-17 13:00 PM |
AS Tineretul Șona | 4 : 0 | ACS Târnavele Tiur |
Etapa 15 2019-03-17 14:00 PM |
AS Gaz Metan Valea Lungă | 5 : 3 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 15 2019-03-17 16:00 PM |
CS Spicul Bucerdea | 1 : 5 | AFC Pianu 2016 |
Etapa 15 2019-03-17 16:00 PM |
ACS Viitorul Biia | 3 : 0 | AS Voința Beldiu |
Etapa 16 2019-03-23 16:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 4 : 0 | AS Voința Beldiu |
Etapa 16 2019-03-24 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 4 : 1 | AFC Viitorul Răhău |
Etapa 16 2019-03-24 16:00 PM |
CS Vointa Teius | 0 : 4 | AS Tineretul Șona |
Etapa 16 2019-03-24 16:00 PM |
AS Pănade | 2 : 2 | ACS Viitorul Biia |
Etapa 16 2019-03-24 16:00 PM |
AFC Pianu 2016 | 3 : 4 | Industria Galda II |
Etapa 16 2019-03-24 16:00 PM |
ACS Crăciunel | 2 : 0 | CS Spicul Bucerdea |
Etapa 16 2019-03-24 16:00 PM |
ACS Târnavele Tiur | 2 : 2 | AS Gaz Metan Valea Lungă |
Etapa 17 2019-03-31 11:00 AM |
AFC Viitorul Răhău | 3 : 1 | ACS Târnavele Tiur |
Etapa 17 2019-03-31 11:00 AM |
Industria Galda II | 5 : 0 | ACS Crăciunel |
Etapa 17 2019-03-31 13:00 PM |
ACS Viitorul Biia | 1 : 1 | AFC Pianu 2016 |
Etapa 17 2019-03-31 14:00 PM |
AS Gaz Metan Valea Lungă | 2 : 2 | CS Vointa Teius |
Etapa 17 2019-03-31 17:00 PM |
AS Voința Beldiu | 8 : 1 | AS Pănade |
Etapa 17 2019-03-31 17:00 PM |
CS Spicul Bucerdea | 3 : 3 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 17 2019-03-31 17:00 PM |
AS Tineretul Șona | 1 : 2 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 18 2019-04-06 17:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 8 : 1 | AS Pănade |
Etapa 18 2019-04-07 11:00 AM |
CS Vointa Teius | 2 : 6 | AFC Viitorul Răhău |
Etapa 18 2019-04-07 13:00 PM |
ACS Crăciunel | 1 : 0 | ACS Viitorul Biia |
Etapa 18 2019-04-07 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 5 : 1 | Industria Galda II |
Etapa 18 2019-04-07 17:00 PM |
ACS Târnavele Tiur | 6 : 2 | CS Spicul Bucerdea |
Etapa 18 2019-04-07 17:00 PM |
AFC Pianu 2016 | 2 : 5 | AS Voința Beldiu |
Etapa 18 2019-04-07 17:00 PM |
AS Tineretul Șona | 2 : 1 | AS Gaz Metan Valea Lungă |
Etapa 19 2019-04-14 11:00 AM |
Industria Galda II | 2 : 1 | ACS Târnavele Tiur |
Etapa 19 2019-04-14 11:00 AM |
AFC Viitorul Răhău | 4 : 3 | AS Tineretul Șona |
Etapa 19 2019-04-14 14:00 PM |
CS Spicul Bucerdea | 2 : 2 | CS Vointa Teius |
Etapa 19 2019-04-14 17:00 PM |
AS Gaz Metan Valea Lungă | 0 : 2 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 19 2019-04-14 17:00 PM |
AS Voința Beldiu | 1 : 1 | ACS Crăciunel |
Etapa 19 2019-04-14 17:00 PM |
AS Pănade | 3 : 6 | AFC Pianu 2016 |
Etapa 19 2019-04-14 17:00 PM |
ACS Viitorul Biia | 0 : 2 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 20 2019-04-20 17:00 PM |
AFC Pianu 2016 | 1 : 4 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 20 2019-04-21 11:00 AM |
CS Vointa Teius | 0 : 4 | Industria Galda II |
Etapa 20 2019-04-21 11:30 AM |
ACS Crăciunel | 1 : 0 | AS Pănade |
Etapa 20 2019-04-21 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 4 : 3 | AS Voința Beldiu |
Etapa 20 2019-04-21 17:00 PM |
AS Tineretul Șona | 13 : 2 | CS Spicul Bucerdea |
Etapa 20 2019-04-21 17:00 PM |
ACS Târnavele Tiur | 5 : 1 | ACS Viitorul Biia |
Etapa 20 2019-04-21 17:00 PM |
AS Gaz Metan Valea Lungă | 0 : 4 | AFC Viitorul Răhău |
Etapa 21 - Sâmbătă 2019-04-27 11:00 AM |
CS Universitar din Alba Iulia | 13 : 4 | AFC Viitorul Răhău |
Etapa 21 - Sâmbătă 2019-04-27 17:00 PM |
AFC Pianu 2016 | 3 : 0 | ACS Crăciunel |
Etapa 21 - Sâmbătă 2019-04-27 17:00 PM |
ACS Viitorul Biia | 7 : 1 | CS Vointa Teius |
Etapa 21 - Sâmbătă 2019-04-27 17:00 PM |
Industria Galda II | 1 : 2 | AS Tineretul Șona |
Etapa 21 - Sâmbătă 2019-04-27 17:00 PM |
AS Voința Beldiu | 2 : 5 | ACS Târnavele Tiur |
Etapa 21 - Sâmbătă 2019-04-27 17:00 PM |
AS Pănade | 1 : 5 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 21 - Sâmbătă 2019-04-27 17:00 PM |
CS Spicul Bucerdea | 1 : 5 | AS Gaz Metan Valea Lungă |
Etapa 22 2019-05-04 15:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 7 : 2 | AFC Pianu 2016 |
Etapa 22 2019-05-05 11:00 AM |
AFC Viitorul Răhău | 4 : 1 | CS Spicul Bucerdea |
Etapa 22 2019-05-05 11:00 AM |
CS Vointa Teius | 2 : 1 | AS Voința Beldiu |
Etapa 22 2019-05-05 18:00 PM |
ACS Crăciunel | 1 : 14 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 22 2019-05-05 18:00 PM |
AS Tineretul Șona | 0 : 1 | ACS Viitorul Biia |
Etapa 22 2019-05-05 18:00 PM |
ACS Târnavele Tiur | 6 : 1 | AS Pănade |
Etapa 22 2019-05-05 18:00 PM |
AS Gaz Metan Valea Lungă | 5 : 1 | Industria Galda II |
Etapa 23 2019-05-12 11:00 AM |
Industria Galda II | 0 : 3 | AFC Viitorul Răhău |
Etapa 23 2019-05-12 11:30 PM |
AS Pănade | 0 : 0 | CS Vointa Teius |
Etapa 23 2019-05-12 16:00 PM |
ACS Viitorul Biia | 1 : 2 | AS Gaz Metan Valea Lungă |
Etapa 23 2019-05-12 17:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 12 : 2 | CS Spicul Bucerdea |
Etapa 23 2019-05-12 18:00 PM |
AFC Pianu 2016 | 6 : 4 | ACS Târnavele Tiur |
Etapa 23 2019-05-12 18:00 PM |
ACS Crăciunel | 1 : 4 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 23 2019-05-12 18:00 PM |
AS Voința Beldiu | 2 : 4 | AS Tineretul Șona |
Etapa 24 2019-05-19 11:00 AM |
CS Vointa Teius | 2 : 0 | AFC Pianu 2016 |
Etapa 24 2019-05-19 11:00 AM |
AFC Viitorul Răhău | 4 : 2 | ACS Viitorul Biia |
Etapa 24 2019-05-19 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 2 : 3 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 24 2019-05-19 16:00 PM |
ACS Târnavele Tiur | 10 : 1 | ACS Crăciunel |
Etapa 24 2019-05-19 18:00 PM |
CS Spicul Bucerdea | 3 : 6 | Industria Galda II |
Etapa 24 2019-05-19 18:00 PM |
AS Tineretul Șona | 2 : 2 | AS Pănade |
Etapa 24 2019-05-19 18:00 PM |
AS Gaz Metan Valea Lungă | 5 : 0 | AS Voința Beldiu |
Etapa 25 2019-05-26 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 7 : 3 | ACS Târnavele Tiur |
Etapa 25 2019-05-26 14:30 PM |
ACS Crăciunel | 5 : 0 | CS Vointa Teius |
Etapa 25 2019-05-26 18:00 PM |
AS Voința Beldiu | 4 : 2 | AFC Viitorul Răhău |
Etapa 25 2019-05-26 18:00 PM |
AS Pănade | 0 : 4 | AS Gaz Metan Valea Lungă |
Etapa 25 2019-05-26 18:00 PM |
AFC Pianu 2016 | 4 : 5 | AS Tineretul Șona |
Etapa 25 2019-05-26 18:00 PM |
ACS Viitorul Biia | 9 : 0 | CS Spicul Bucerdea |
Etapa 25 2019-05-29 18:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 4 : 3 | Industria Galda II |
Etapa 26 - Ultima etapă 2019-06-01 PM |
AS Gaz Metan Valea Lungă | 3 : 0 | AFC Pianu 2016 |
Etapa 26 - Ultima etapă 2019-06-01 10:30 PM |
Industria Galda II | 1 : 3 | ACS Viitorul Biia |
Etapa 26 - Ultima etapă 2019-06-01 17:00 PM |
CS Vointa Teius | 1 : 4 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 26 - Ultima etapă 2019-06-01 17:00 PM |
AFC Viitorul Răhău | 7 : 1 | AS Pănade |
Etapa 26 - Ultima etapă 2019-06-01 17:00 PM |
CS Spicul Bucerdea | 0 : 1 | AS Voința Beldiu |
Etapa 26 - Ultima etapă 2019-06-01 17:00 PM |
AS Tineretul Șona | 12 : 3 | ACS Crăciunel |
Etapa 26 - Ultima etapă 2019-06-02 18:00 PM |
ACS Târnavele Tiur | 3 : 9 | CS Universitar din Alba Iulia |