ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Interliga Nationala
Interliga Nationala 2017-2018 Imprimare Email

 

Echipe participante:

 AFC Unirea 1924 Alba Iulia
 CS Olimpia Aiud
 CSO Cugir /ACF Metalurgistul 1939 Cugir
 AS Juniorul Aiud
 CS Navobi Alba Iulia
 AFC Kinder Alba Iulia
 ACS Scoala de Fotbal Valea Frumoasei
 CS Zlatna/AS Drum Nou Bistra/CSC Bistra 
 AS Unirea Juniors Alba Iulia/AS FC Rival Alba Iulia
10   CSM Unirea Alba Iulia

Etapa 1

Loc: Săsciori

Data: 01.10.2017

Ora Echipa Echipa
09:00   Sc. Fotbal Valea Frumoasei  CSO Cugir/ACF Metalurgistul 1939 Cugir
09:40  CSO Cugir/ACF Metalurgistul 1939 Cugir  Unirea Juniors Alba Iulia/Rival Alba Iulia
10:20  Unirea Juniors Alba Iulia/Rival Alba Iulia  Juniorul Aiud
11:00  Juniorul Aiud  Navobi Alba Iulia
11:40  Navobi Alba Iulia  Unirea 1924 Alba Iulia
12:20  Unirea 1924 Alba Iulia  Olimpia Aiud
13:00  Olimpia Aiud  Kinder Alba Iulia
13:40  Kinder Alba Iulia  CS Zlatna/Drum Nou Bistra/CSC Bistra
14:20  CS Zlatna/Drum Nou Bistra/CSC Bistra  Sc. Fotbal Valea Frumoasei

Etapa 2

Loc:  Oarda de Jos

Data:  15.10.2017

Ora Echipa Echipa
09:00   AFC Unirea 1924 Alba Iulia  CSO Cugir/ACF Metalugistul 1939 Cugir
09:40   CSO Cugir/ACF Metalurgistul 1939 Cugir  CS Navobi Alba Iulia
10:20   CS Navobi Alba Iulia  AS Juniorul Aiud
11:00   AS Juniorul Aiud  CS Olimpia Aiud
11:40   CS Olimpia Aiud  AFC Kinder Alba  Iulia
12:20   AFC Kinder Alba Iulia  SC. Fotbal Valea Frumoasei
13:00   Sc. Fotboal Valea Frumoasei  CSM Unirea Alba Iulia
13:40   CSM Unirea Alba Iulia  Unirea Juniors Alba Iulia/Rival Alba Iulia
14:20   Unirea Juniors Alba Iulia/Rival Alba Iulia  CS Zlatna/Drum Nou Bistra/CSC Bistra
15:00   CS Zlatna/Drum Nou Bistra/CSC Bistra   AFC Unirea 1924 Alba Iulia

Etapa 3

Loc: Cugir (Arena CSO)

Data: 29.10.2017

Ora Echipa Echipa
 09:30   CS Olimpia Aiud  CSO/Metalurgistul Cugir
 10:10  Sc. Fotbal Valea Frumoasei  CS Olimpia Aiud
 10:50  Sc. Fotbal Valea Frumoasei  Unirea Juniors/Rival Alba Iulia
 11:30  Unirea Juniors/Rival Alba Iulia  Kinder Alba Iulia
 12:10  Kinder Alba Iulia  Unirea 1924 Alba Iulia
 12:50  Unirea 1924 Alba Iulia  CSM Unirea Alba Iulia
 13:30  CSM Unirea Alba Iulia  Navobi Alba Iulia
 14:10  Navobi Alba Iulia  CS Zlatna/Drum Nou Bistra/CSC Bistra
 14:50  CS Zlatna/Drum Nou Bistra/CSC Bistra   AS Juniorul Aiud
 15:30  AS Juniorul Aiud  CSO/Metalurgistul Cugir