ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Interliga Nationala
Interliga Nationala 2018-2019 Imprimare Email

Echipe participante:

 AFC Unirea 1924 Alba Iulia
 CS Olimpia Aiud/ACS Student Sport Alba Iulia
 CSO Cugir /ACF Metalurgistul 1939 Cugir
 ACS Juniorul Aiud
 CS Navobi Alba Iulia
 AFC Kinder Alba Iulia
 ACS Scoala de Fotbal Valea Frumoasei
 CSC Bistra/CS Zlatna/AS Drum Nou Bistra 
 AS Unirea Juniors Alba Iulia
10   CSM Unirea Alba Iulia

Etapa 1

Loc: Alba Iulia - Stadion "Cetate 2"

Data: 30.09.2018

Ora Echipa Echipa
09:00   CSM Unirea Alba Iulia  CS Olimpia Aiud/ACS Student Sport Alba Iulia
09:40  CS Olimpia Aiud/ACS Student Sport Alba Iulia  Navobi Alba Iulia
10:20  Navobi Alba Iulia  Unirea 1924 Alba Iulia
11:00  Unirea 1924 Alba Iulia  Juniorul Aiud
11:40  Juniorul Aiud  Unirea Juniors Alba Iulia
12:20  Unirea Juniors Alba Iulia  CSO Cugir/Metalurgistul Cugir
13:00  CSO Cugir/Metalurgistul Cugir  Sc. de Fotbal Valea Frumoasei
13:40  Sc. de Fotbal Valea Frumoasei  CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra
14:20  CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra  Kinder Alba Iulia
15:00  Kinder Alba Iulia  CSM Unirea Alba Iulia

 Etapa 2

 Loc:   ZLATNA

 Data: 14.10.2018

Ora Echipa Echipa
 09:30    CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra   AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA
 10:10  AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA  CSM UNIREA ALBA IULIA
 10:50  CSM UNIREA ALBA IULIA  ACS ȘCOALA DE FOTBAL VALEA FRUMOASEI
 11:30  ACS ȘCOALA DE FOTBAL VALEA FRUMOASEI  AFC KINDER ALBA IULIA
 12:10  AFC KINDER ALBA IULIA  CS OLIMPIA AIUD / STUDENT SPORT ALBA IULIA
 12:50  CS OLIMPIA AIUD / STUDENT SPORT ALBA IULIA    ACS JUNIORUL AIUD
 13:30  ACS JUNIORUL AIUD  CS NAVOBI ALBA IULIA
 14:10  CS NAVOBI ALBA IULIA  CSO CUGIR / METALURGISTUL CUGIR
 14:50  CSO CUGIR  /METALURGISTUL CUGIR  AFC UNIREA 1924 ALBA IULIA
 15:30  AFC UNIREA 1924 ALBA IULIA  CSC BISTRA/CS ZLATNA/DRUM NOU BISTRA

Etapa 3

Loc: Cugir

Data:  28.10.2018

Ora Echipa Echipa
 09:30    CO Cugir/Metalurgistul Cugir  CS Olimpia Aiud/Student Sport
10:10   CS Olimpia Aiud/Student Sport  ACS Școala de Fotbal Valea Frumoasei
10:50   ACS Școala de Fotbal Valea Frumoasei  AS Unirea Juniors Alba iulia
11:30   AS Unirea Juniors Alba Iulia  AFC Kinder Alba Iulia
12:10   AFC Kinder Alba Iulia  AFC Unirea 1924 Alba iulia
13:10   AFC Unirea 1924 Alba Iulia  CSM Unirea Alba Iulia
13:50   CSM Unirea Alba Iulia  CS Navobi Alba Iulia
14:30   CS Navobi Alba Iulia  CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra
15:10   CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra    ACS Juniorul Aiud
15:50   ACS Juniorul Aiud  CSO Cugir/Metalurgistul Cugir