ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Trofeul Gheorghe Ola
Trofeul Gheorghe Ola 2018 Imprimare Email

Grupa A

 Loc  Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 CSO CUGIR 2 2 0 0 20-2 6
2 AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA  2 1 0 1 8-11 3
3 CSM UNIREA ALBA IULIA 2 0 0 2 0-15 0

Grupa B

 Loc  Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 AFC KINDER ALBA IULIA 2 1 1 0 9-6 4
2 ACS ȘC. DE FOTBAL VALEA FRUMOASEI  2 1 1 0 4-3 4
3 ACS SEBEȘ 2014 2 0 0 2 7-11 0

Grupa C

 Loc  Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 CS NAVOBI ALBA IULIA 2 2 0 0 13-4 6
2 AFC UNIREA 1924 ALBA IULIA  2 1 0 1 8-13 3
3 CS OLIMPIA AIUD 2 0 0 2 6-10 0

 Data: 30.10.2018

Locația: Sala de Sport a Școlii Gimnaziale Nr. 3 din Cugir

Ora Grupa Echipa  Scor  Echipa
15:00 A CSO Cugir 11-2   AS Unirea Juniors Alba Iulia
16:10 A CSM Unirea Alba Iulia  0-9   CSO Cugir
17:20 A AS Unirea Juniors Alba Iulia  6-0   CSM Unirea Alba Iulia

Data: 30.10.2018

Locația: Sala polivalentă "Florin Fleșeriu" din Sebeș

Ora Grupa Echipa Scor Echipa
09:00 B ACS Sebeș 2014 2-3  ACS Șc de Fotbal Valea Frumoasei
10:10 B ACS Șc de Fotbal Valea Frumoasei  1-1  AFC Kinder Alba Iulia
11:20 B AFC Kinder Alba Iulia 8-5  ACS Sebeș 2014

Data: 30.10.2018

Locația: Sala de Sport "AGRO" din Aiud

Ora Grupa Echipa Scor Echipa
14:00 C CS Olimpia Aiud 4-6  AFC Unirea 1924 Alba Iulia
15:10 C AFC Unirea 1924 Alba Iulia  2-9  CS Navobi Alba Iulia
16:20 C CS Navobi Alba Iulia 4-2  CS Olimpia Aiud

  FAZA FINALĂ - Vineri (2 noiembrie 2018)

Sala polivalentă "Florin Fleșeriu" Sebeș

Ora 8:15 - Semifinala 1 (1A - 2B) - Trofeul Ghe. Ene

CSO CUGIR 2 -6 AFC UNIREA 1924 ALBA IULIA

Ora 9:00 - (1A - 1C) - Trofeul Ghe. Ola

 CSO CUGIR 7- 6 CS NAVOBI ALBA IULIA

Ora 10:05 - Semifinala 2 (2A - 1B) - Trofeul Ghe. Ene

AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA 0-5 ACS JUNIORUL AIUD

Ora 10:50 - (1A - 1B) - Trofeul Ghe. Ola

 CSO CUGIR 11-3 AFC KINDER ALBA IULIA

Ora 11:55 - Finala Mică - Trofeul Ghe. Ene

CSO CUGIR 3-0 UNIREA JUNIORS ALBA IULIA 

Ora 12:40 - (1B - 1C) - Trofeul Ghe. Ola

 AFC KINDER ALBA IULIA 1-5 CS NAVOBI ALBA IULIA

Ora 13:45 - Finala Mare - Trofeul Ghe. Ene

UNIREA 1924 ALBA IULIA 2 - 5 JUNIORUL AIUD

Ora 14:40 - Festivitatea de premiere

Trofeul Gheorghe Ola:

Locul I - CSO Cugir;

Locul II - CS Navobi Alba Iulia;

Locul III - AFC Kinder Alba Iulia;

Golgheter - Iosif Andrei (CSO Cugir);

Cel mai bun portar - Gliga Cristian (CS Navobi Alba Iulia);

Cel mai bun jucător - Bocăniciu Raul (AFC Kinder Alba Iulia).

Trofeul Gheorghe Ene:

Locul I - ACS Juniorul Aiud;

Locul II - AFC Unirea 1924 Alba Iulia;

Locul III - CSO Cugir;

Locul IV - AS Unirea Juniors Alba Iulia;

Golgheter - Ponoran David (AFC Unirea 1924 Alba Iulia);

Cel mai bun portar - Lazăr Ionuț (CSO Cugir);

Cel mai bun jucător - Vlăzan Ciprian (ACS Juniorul Aiud).

Regulamentul competiției îl puteți descărca de AICI.

Rezultatele la Trofeul "Gheorghe Ene", le puteți vedea  AICI.

 

Competitii 2019-2020