Liga a IV-a 2021-2022
Etapa 1 2021-08-28 18:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 2 : 1 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 1 2021-08-28 18:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 5 : 1 | CS Zlatna |
Etapa 1 2021-08-28 18:00 PM |
CS Olimpia Aiud | 6 : 1 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 1 2021-08-29 11:00 AM |
CS CIL Blaj | 5 : 0 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 1 2021-08-29 11:00 AM |
ACS Viitorul Sântimbru | 5 : 0 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 1 2021-08-29 11:00 AM |
AFC Kinder Teiuș | 0 : 4 | ACS Industria Galda |
Etapa 1 2021-08-29 17:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 1 : 1 | CSC Voința Stremț |
Etapa 2 2021-09-03 20:00 PM |
CS Zlatna | 0 : 4 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 2 2021-09-04 11:30 AM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 0 : 4 | CS Olimpia Aiud |
Etapa 2 2021-09-04 17:00 PM |
CSC Voința Stremț | 3 : 0 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 2 2021-09-05 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 0 : 1 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 2 2021-09-05 12:00 AM |
ACS Industria Galda | 1 : 1 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 2 2021-09-05 17:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 2 : 2 | CS CIL Blaj |
Etapa 2 2021-09-05 17:00 PM |
CS Inter Unirea | 0 : 0 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 3 2021-09-11 11:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 3 : 0 | CSC Voința Stremț |
Etapa 3 2021-09-11 12:00 AM |
ACS Industria Galda | 1 : 1 | CS Zlatna |
Etapa 3 2021-09-11 17:00 PM |
CS Olimpia Aiud | 2 : 0 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 3 2021-09-11 17:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 2 : 0 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 3 2021-09-12 11:00 AM |
CS CIL Blaj | 3 : 2 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 3 2021-09-12 11:00 AM |
AFC Kinder Teiuș | 1 : 2 | CS Inter Unirea |
Etapa 3 2021-09-12 17:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 1 : 3 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 4 2021-09-18 17:00 PM |
CS Zlatna | 2 : 0 | CS Olimpia Aiud |
Etapa 4 2021-09-18 17:00 PM |
CSC Voința Stremț | 0 : 5 | ACS Industria Galda |
Etapa 4 2021-09-18 17:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 0 : 2 | CS CIL Blaj |
Etapa 4 2021-09-19 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 1 : 1 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 4 2021-09-19 13:00 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 0 : 2 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 4 2021-09-19 17:00 PM |
CS Inter Unirea | 1 : 2 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 4 2021-09-19 17:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 5 : 0 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 5 2021-09-25 17:00 PM |
CSC Voința Stremț | 5 : 2 | CS Zlatna |
Etapa 5 2021-09-25 17:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 7 : 0 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 5 2021-09-26 11:00 AM |
CS CIL Blaj | 1 : 1 | CS Olimpia Aiud |
Etapa 5 2021-09-26 11:00 AM |
AFC Kinder Teiuș | 1 : 3 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 5 2021-09-26 12:00 AM |
ACS Industria Galda | 3 : 2 | CS Inter Unirea |
Etapa 5 2021-09-26 17:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 2 : 1 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 5 2021-09-26 17:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 0 : 3 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 6 2021-09-30 19:00 PM |
CS Zlatna | 0 : 2 | CS CIL Blaj |
Etapa 6 2021-10-02 16:00 PM |
CS Olimpia Aiud | 0 : 0 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 6 2021-10-02 16:00 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 0 : 2 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 6 2021-10-03 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 0 : 4 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 6 2021-10-03 16:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 1 : 2 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 6 2021-10-03 16:00 PM |
CS Inter Unirea | 2 : 0 | CSC Voința Stremț |
Etapa 6 2021-10-03 16:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 2 : 2 | ACS Industria Galda |
Etapa 7 2021-10-09 16:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 2 : 0 | CS CIL Blaj |
Etapa 7 2021-10-09 16:00 PM |
CSC Voința Stremț | 4 : 2 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 7 2021-10-09 16:00 PM |
CS Inter Unirea | 4 : 4 | CS Zlatna |
Etapa 7 2021-10-10 11:00 AM |
CS Universitar din Alba Iulia | 7 : 0 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 7 2021-10-10 11:00 AM |
AFC Kinder Teiuș | 5 : 6 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 7 2021-10-10 12:00 AM |
ACS Industria Galda | 1 : 0 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 7 2021-10-10 16:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 0 : 3 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 8 2021-10-16 11:00 AM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 0 : 8 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 8 2021-10-16 16:00 PM |
CS Olimpia Aiud | 3 : 0 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 8 2021-10-16 16:00 PM |
CS Zlatna | 0 : 1 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 8 2021-10-17 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 1 : 3 | CSC Voința Stremț |
Etapa 8 2021-10-17 16:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 5 : 4 | ACS Industria Galda |
Etapa 8 2021-10-17 16:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 5 : 1 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 8 2021-10-17 16:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 7 : 3 | CS Inter Unirea |
Etapa 9 2021-10-22 20:00 PM |
CS Zlatna | 1 : 2 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 9 2021-10-23 16:00 PM |
CSC Voința Stremț | 2 : 2 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 9 2021-10-24 11:00 AM |
CS Universitar din Alba Iulia | 2 : 1 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 9 2021-10-24 11:00 AM |
AFC Kinder Teiuș | 4 : 2 | CS Olimpia Aiud |
Etapa 9 2021-10-24 12:00 AM |
ACS Industria Galda | 11 : 0 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 9 2021-10-24 16:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 1 : 1 | CS CIL Blaj |
Etapa 9 2021-10-24 16:00 PM |
CS Inter Unirea | 3 : 0 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 10 2021-10-30 15:00 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 1 : 2 | CSC Voința Stremț |
Etapa 10 2021-10-30 16:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 3 : 1 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 10 2021-10-30 16:00 PM |
CS Olimpia Aiud | 0 : 3 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 10 2021-10-31 11:00 AM |
CS CIL Blaj | 1 : 3 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 10 2021-10-31 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 3 : 1 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 10 2021-10-31 15:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 0 : 2 | ACS Industria Galda |
Etapa 10 2021-10-31 15:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 2 : 2 | CS Inter Unirea |
Etapa 11 2021-11-06 11:00 AM |
CS Universitar din Alba Iulia | 3 : 1 | CS CIL Blaj |
Etapa 11 2021-11-06 14:30 PM |
CS Zlatna | 1 : 2 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 11 2021-11-06 14:30 PM |
CSC Voința Stremț | 0 : 3 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 11 2021-11-07 11:00 AM |
AFC Kinder Teiuș | 1 : 5 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 11 2021-11-07 12:00 AM |
ACS Industria Galda | 4 : 0 | CS Olimpia Aiud |
Etapa 11 2021-11-07 14:30 PM |
CS Inter Unirea | 10 : 1 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 11 2021-11-07 14:30 PM |
ACS Energia Săsciori | 3 : 3 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 12 2021-11-13 14:30 PM |
CS Olimpia Aiud | 0 : 1 | CSC Voința Stremț |
Etapa 12 2021-11-13 14:30 PM |
ACS Spicul Daia Română | 0 : 2 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 12 2021-11-14 11:00 AM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 0 : 6 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 12 2021-11-14 11:00 AM |
CS CIL Blaj | 0 : 3 | ACS Industria Galda |
Etapa 12 2021-11-14 14:30 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 4 : 2 | CS Inter Unirea |
Etapa 12 2021-11-14 14:30 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 1 : 0 | CS Zlatna |
Etapa 12 2021-11-14 14:30 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 2 : 1 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 13 2021-11-19 18:00 PM |
CS Zlatna | 4 : 1 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 13 2021-11-20 14:00 PM |
CSC Voința Stremț | 0 : 2 | CS CIL Blaj |
Etapa 13 2021-11-21 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 2 : 0 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 13 2021-11-21 11:00 AM |
AFC Kinder Teiuș | 2 : 3 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 13 2021-11-21 12:00 AM |
ACS Industria Galda | 2 : 0 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 13 2021-11-21 14:00 PM |
CS Inter Unirea | 2 : 6 | CS Olimpia Aiud |
Etapa 13 2021-11-21 14:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 2 : 2 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 14 2021-11-27 14:00 PM |
CS Olimpia Aiud | 2 : 3 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 14 2021-11-27 14:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 1 : 2 | CSC Voința Stremț |
Etapa 14 2021-11-28 11:00 AM |
AFC Kinder Teiuș | 3 : 4 | CS Zlatna |
Etapa 14 2021-11-28 12:00 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 2 : 4 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 14 2021-11-28 14:00 PM |
CS CIL Blaj | 3 : 3 | CS Inter Unirea |
Etapa 14 2021-11-28 14:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 0 : 0 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 14 2021-11-28 14:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 0 : 3 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 15 2021-12-04 14:00 PM |
CS Zlatna | 8 : 2 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 15 2021-12-05 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 5 : 1 | CS Olimpia Aiud |
Etapa 15 2021-12-05 11:00 AM |
CS Universitar din Alba Iulia | 5 : 1 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 15 2021-12-05 12:00 AM |
ACS Industria Galda | 6 : 1 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 15 2021-12-05 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 2 : 3 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 15 2021-12-05 14:00 PM |
CS Inter Unirea | 1 : 0 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 15 2021-12-05 14:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 4 : 0 | CS CIL Blaj |
Etapa 16 2022-02-26 11:00 AM |
CS Zlatna | 0 : 3 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 16 2022-02-26 15:30 PM |
CSC Voința Stremț | 4 : 1 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 16 2022-02-26 15:30 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 0 : 2 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 16 2022-02-27 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 0 : 1 | CS CIL Blaj |
Etapa 16 2022-02-27 12:00 PM |
ACS Industria Galda | 3 : 0 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 16 2022-02-27 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 1 : 2 | CS Olimpia Aiud |
Etapa 16 2022-02-27 15:30 PM |
ACS Energia Săsciori | 0 : 1 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 17 2022-03-05 16:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 1 : 1 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 17 2022-03-05 16:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 0 : 2 | ACS Industria Galda |
Etapa 17 2022-03-05 16:00 PM |
CS Olimpia Aiud | 1 : 2 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 17 2022-03-06 13:00 PM |
CS CIL Blaj | 2 : 1 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 17 2022-03-06 13:30 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 1 : 0 | CS Zlatna |
Etapa 17 2022-03-06 16:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 2 : 1 | CS Inter Unirea |
Etapa 17 2022-03-06 16:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 1 : 3 | CSC Voința Stremț |
Etapa 18 2022-03-12 16:00 PM |
CS Zlatna | 1 : 5 | ACS Industria Galda |
Etapa 18 2022-03-12 16:00 PM |
CSC Voința Stremț | 1 : 2 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 18 2022-03-12 16:00 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 0 : 1 | CS CIL Blaj |
Etapa 18 2022-03-13 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 1 : 0 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 18 2022-03-13 16:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 2 : 1 | CS Olimpia Aiud |
Etapa 18 2022-03-13 16:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 2 : 1 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 18 2022-03-13 16:00 PM |
CS Inter Unirea | 3 : 4 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 19 2022-03-19 16:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 4 : 0 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 19 2022-03-19 16:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 1 : 7 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 19 2022-03-19 16:00 PM |
CS Olimpia Aiud | 5 : 1 | CS Zlatna |
Etapa 19 2022-03-20 12:00 PM |
CS CIL Blaj | 0 : 0 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 19 2022-03-20 12:00 PM |
ACS Industria Galda | 1 : 1 | CSC Voința Stremț |
Etapa 19 2022-03-20 16:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 2 : 2 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 19 2022-03-20 16:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 5 : 1 | CS Inter Unirea |
Etapa 20 2022-03-26 14:00 PM |
CS Zlatna | 1 : 1 | CSC Voința Stremț |
Etapa 20 2022-03-26 16:00 PM |
CS Olimpia Aiud | 1 : 4 | CS CIL Blaj |
Etapa 20 2022-03-27 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 3 : 1 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 20 2022-03-27 14:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 0 : 1 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 20 2022-03-27 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 3 : 2 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 20 2022-03-27 17:00 PM |
CS Inter Unirea | 0 : 3 | ACS Industria Galda |
Etapa 20 2022-03-27 17:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 2 : 4 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 21 2022-04-02 11:00 AM |
CS Universitar din Alba Iulia | 2 : 0 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 21 2022-04-02 14:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 2 : 1 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 21 2022-04-02 17:00 PM |
CSC Voința Stremț | 3 : 1 | CS Inter Unirea |
Etapa 21 2022-04-02 17:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 1 : 0 | CS Olimpia Aiud |
Etapa 21 2022-04-02 17:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 2 : 2 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 21 2022-04-03 12:00 PM |
ACS Industria Galda | 3 : 1 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 21 2022-04-03 17:00 PM |
CS CIL Blaj | 2 : 0 | CS Zlatna |
Etapa 22 2022-04-09 17:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 5 : 0 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 22 2022-04-09 17:00 PM |
CS Zlatna | 5 : 2 | CS Inter Unirea |
Etapa 22 2022-04-10 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 0 : 2 | ACS Industria Galda |
Etapa 22 2022-04-10 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 1 : 5 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 22 2022-04-10 15:00 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 0 : 3 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 22 2022-04-10 17:00 PM |
CS CIL Blaj | 1 : 0 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 22 2022-04-10 17:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 1 : 2 | CSC Voința Stremț |
Etapa 23 2022-04-16 11:00 AM |
CS Universitar din Alba Iulia | 5 : 0 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 23 2022-04-16 17:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 1 : 5 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 23 2022-04-16 17:00 PM |
CSC Voința Stremț | 0 : 1 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 23 2022-04-16 17:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 0 : 0 | CS Zlatna |
Etapa 23 2022-04-17 12:00 PM |
ACS Industria Galda | 12 : 0 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 23 2022-04-17 15:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 1 : 0 | CS Olimpia Aiud |
Etapa 23 2022-04-17 17:00 PM |
CS Inter Unirea | 3 : 7 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 24 2022-04-22 18:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 0 : 1 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 24 2022-04-23 11:00 AM |
CS Olimpia Aiud | 6 : 0 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 24 2022-04-23 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 3 : 1 | CS Inter Unirea |
Etapa 24 2022-04-23 11:00 AM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 0 : 6 | ACS Industria Galda |
Etapa 24 2022-04-23 11:00 AM |
CS CIL Blaj | 3 : 0 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 24 2022-04-23 11:00 AM |
ACS Energia Săsciori | 5 : 1 | CS Zlatna |
Etapa 24 2022-04-23 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 4 : 3 | CSC Voința Stremț |
Etapa 25 2022-04-29 18:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 3 : 0 | CS Olimpia Aiud |
Etapa 25 2022-04-30 18:00 PM |
AFC Kinder Teiuș | 1 : 4 | CS CIL Blaj |
Etapa 25 2022-04-30 18:00 PM |
CSC Voința Stremț | 5 : 6 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 25 2022-05-01 11:00 AM |
CS Inter Unirea | 5 : 4 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 25 2022-05-01 12:00 PM |
ACS Industria Galda | 2 : 1 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 25 2022-05-01 18:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 3 : 2 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 25 2022-05-01 18:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 3 : 1 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 26 2022-05-07 18:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 7 : 1 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 26 2022-05-07 18:00 PM |
CS Olimpia Aiud | 1 : 6 | ACS Industria Galda |
Etapa 26 2022-05-07 18:00 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 2 : 5 | CS Inter Unirea |
Etapa 26 2022-05-08 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 4 : 0 | CS Zlatna |
Etapa 26 2022-05-08 14:00 PM |
CS CIL Blaj | 0 : 1 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 26 2022-05-08 14:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 4 : 1 | CSC Voința Stremț |
Etapa 26 2022-05-08 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 2 : 0 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 27 2022-05-13 18:00 PM |
CS Universitar din Alba Iulia | 4 : 0 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 27 2022-05-13 21:00 PM |
CS Zlatna | 2 : 1 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 27 2022-05-14 12:00 PM |
CS Inter Unirea | 3 : 5 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 27 2022-05-14 18:00 PM |
CSC Voința Stremț | 0 : 2 | CS Olimpia Aiud |
Etapa 27 2022-05-15 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 4 : 3 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |
Etapa 27 2022-05-15 12:00 PM |
ACS Industria Galda | 2 : 1 | CS CIL Blaj |
Etapa 27 2022-05-15 18:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 5 : 0 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 28 2022-05-20 18:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 4 : 1 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 28 2022-05-21 11:00 AM |
CS Olimpia Aiud | 3 : 1 | CS Inter Unirea |
Etapa 28 2022-05-21 18:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 1 : 2 | ACS Industria Galda |
Etapa 28 2022-05-21 18:00 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 1 : 2 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 28 2022-05-22 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 3 : 3 | CS Zlatna |
Etapa 28 2022-05-22 18:00 PM |
CS CIL Blaj | 4 : 2 | CSC Voința Stremț |
Etapa 28 2022-05-22 18:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 2 : 1 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 29 2022-05-27 18:30 PM |
CSC Voința Stremț | 4 : 4 | ACS Spicul Daia Română |
Etapa 29 2022-05-27 20:00 PM |
CS Zlatna | 6 : 2 | AFC Kinder Teiuș |
Etapa 29 2022-05-28 11:00 AM |
CS Universitar din Alba Iulia | 10 : 0 | ACS Viitorul Vama Seacă |
Etapa 29 2022-05-29 11:00 AM |
ACS Performanța Ighiu | 3 : 0 | ACS Viitorul Sântimbru |
Etapa 29 2022-05-29 14:00 PM |
CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 | 2 : 2 | ACS GT Sport Alba Iulia |
Etapa 29 2022-05-29 18:00 PM |
CS Inter Unirea | 1 : 4 | CS CIL Blaj |
Etapa 29 2022-05-29 18:00 PM |
ACS Energia Săsciori | 11 : 0 | CS Olimpia Aiud |
Etapa 30 2022-06-03 20:00 PM |
ACS GT Sport Alba Iulia | 1 : 3 | CS Zlatna |
Etapa 30 2022-06-04 11:00 AM |
AFC Kinder Teiuș | 1 : 12 | CS Universitar din Alba Iulia |
Etapa 30 2022-06-04 18:00 PM |
CS Olimpia Aiud | 1 : 4 | ACS Performanța Ighiu |
Etapa 30 2022-06-05 15:00 PM |
ACS Spicul Daia Română | 8 : 3 | CS Inter Unirea |
Etapa 30 2022-06-05 16:00 PM |
ACS Viitorul Vama Seacă | 0 : 1 | ACS Industria Galda |
Etapa 30 2022-06-05 18:00 PM |
CS CIL Blaj | 0 : 2 | ACS Energia Săsciori |
Etapa 30 2022-06-05 18:00 PM |
ACS Viitorul Sântimbru | 8 : 0 | CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 |